شاهزاده ویلیام از شاهزاده فقید فیلیپ ادای احترام می کند

[ad_1]

هیچ رازی نیست که شاهزاده ویلیام به پدربزرگش نگاه می کند ، او را الگویی می داند و تا جایی پیش می رود که او را “افسانه” خطاب می کند در حالی که به مت اسمیت در مورد بازی شاهزاده فیلیپ توصیه تاج. پس از مرگ دوک ادینبورگ در 9 آوریل ، شاهزاده ویلیام در 12 آوریل ادای احترام به اینستاگرام خود را به اشتراک گذاشت. زیرنویس او شروع شد: “قرن زندگی پدربزرگ من با خدمات تعریف شده بود – به کشورش و کشورهای مشترک المنافع ، به همسرش و ملکه و به خانواده ما.” “من احساس خوشبختی می کنم که نه تنها مثال او را برای راهنمایی من ، بلکه حضور ماندگار او را به خوبی در زندگی بزرگسالان خودم – چه در اوقات خوب و چه در سخت ترین روزها” داشته ام. ”

ویلیام همراه با سخنان صمیمانه خود عکسی را که قبلاً دیده نشده بود از شاهزاده فیلیپ فقید با نوه بزرگش پرنس جورج به اشتراک گذاشت که توسط کیت میدلتون در سال 2015 گرفته شده است. “من همیشه سپاسگزار خواهم بود که همسرم این همه سال داشت برای شناختن پدربزرگم و به خاطر لطفی که به او داشت “، دوک کمبریج ادامه داد. “من هرگز خاطراتی خاص را که فرزندانم همیشه از پدربزرگ و مادربزرگ خود می خواهند و آنها را در کالسکه خود جمع می کند و احساس عفونی بودن ماجراجویی و همچنین شوخ طبعی شیطنت آمیز خود را بدست می آورم ، امری بدیهی نخواهم دید!”

وی گفت: “پدربزرگ من یک انسان خارق العاده و بخشی از یک نسل خارق العاده بود.” “من و کاترین به آنچه او می خواست ادامه خواهیم داد و از ملکه در سالهای آینده حمایت خواهیم کرد. دلم برای پدربزرگم تنگ خواهد شد ، اما می دانم که او می خواهد ما کار را ادامه دهیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>