شاهزاده چارلز ادای احترام به شاهزاده فیلیپ را تماشا کنید

[ad_1]

پاندبوري ، انگلستان - 27 اكتبر: شاهزاده فيليپ ، دوك ادينبورگ و پرنس چارلز ، پرنس ولز در هنگام بازديد از پاندبري در 27 اكتبر 2016 در پاندبري ، دورست ، در مراسم رونمايي از مجسمه ملكه اليزابت ملكه مادر شركت كردند.  (عکس مارک کوتبرت / مطبوعات انگلستان از طریق گتی ایماژ)
منبع تصویر: گتی / مارک کوتبرت

شاهزاده چارلز پس از مرگ وی در 9 آوریل ، به پدر فقیدش شاهزاده فیلیپ ادای احترام می کند. روز شنبه ، کلارنس هاوس یک پیام ویدیویی از شاهزاده ولز ارسال کرد که در آن او به “خدمت فداکارانه” پدرش به تاج ، خانواده و “کل کشورهای مشترک المنافع” تأمل می کرد. وی گفت: “همانطور که می توانید تصور کنید ، من و خانواده ام به شدت دل پدرم را تنگ کرده ایم.” “او شخصیتی بسیار مورد علاقه و قدردانی بود و به غیر از هر چیز دیگری ، من می توانم تصور كنم ، وی به شدت تحت تأثیر تعداد افراد دیگر در اینجا و سایر نقاط جهان و کشورهای مشترک المنافع قرار خواهد گرفت ، که فکر می کنم آنها نیز از دست دادن ما هستند غم و اندوه ما “.

او سپس لحظه ای وقت گذاشت و از همه بخاطر حمایت در این مدت از خود و خانواده اش تشکر کرد. “عزیزم پاپا شخصی بسیار خاص بود که فکر می کنم بیش از هر چیز دیگری از واکنش و سخنان لمس کننده ای که در مورد او گفته شده شگفت زده خواهد شد و از این دیدگاه ما ، خانواده ام ، برای همه اینها بسیار ممنون هستیم ، ” او گفت. “این ما را در این از دست دادن خاص و در این زمان خاص غم انگیز حفظ خواهد کرد. متشکرم.”

تعداد انگشت شماری دیگر از اعضای خانواده سلطنتی پس از مرگ شاهزاده فیلیپ ادای احترام خود را به اشتراک گذاشته اند. در حالی که شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون بیانیه رسمی کاخ باکینگهام را از ملکه الیزابت دوم در اینستاگرام سلطنتی کنزینگتون دوباره به اشتراک گذاشتند ، شاهزاده هری و مگان مارکل ادای احترام قلبی را در وب سایت Archewell خود قرار دادند. باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، حتی ادای احترامی به مرحوم سلطنتی در اینستاگرام کرد. ادای احترام شاهزاده چارلز به پدر مرحومش را در زیر مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>