شاهزادگان ویلیام و هری از مجسمه شاهزاده خانم دایانا رونمایی کردند

[ad_1]

در تاریخ 1 ژوئیه ، دوکهای کمبریج و ساسکس رسماً از مجسمه پرنسس دیانا در کاخ کنزینگتون که به تازگی 60 سالگرد تولد شاهزاده خانم فقید بود ، رونمایی شد.

این مجسمه توسط هنرمند ایان رانک-برودلی ، مجسمه ساز که چهره ملکه الیزابت دوم را که در تمام سکه های انگلیس و کشورهای مشترک المنافع ظاهر می شود ، ایجاد کرد. این مجسمه توسط هنرمند ایان رانک-برودلی ، مجسمه ساز که چهره ملکه الیزابت دوم را که در تمام سکه های انگلیس و کشورهای مشترک المنافع ظاهر می شود ، ایجاد کرد. این مجسمه شامل دیانا ، پرنسس ولز است که توسط سه کودک خردسال احاطه شده است ، که بدون شک ادای احترام به همه کارهای بشردوستانه وی و فرزندان زیادی را که هنگام بازدید از بیمارستان ها ، مدارس و پرورشگاه های سراسر جهان آرامش می دهد ، ادای احترام می کند.

لحظاتی پس از رونمایی از مجسمه ، به جای یک آدرس تلویزیونی ، شاهزاده ویلیام و پرنس هری بیانیه مشترکی را از طریق Kensington Royal @ Duke and Duches of Cambridge که گفت: “امروز ، در شصتمین سال تولد مادرمان ، ما عشق ، قدرت و شخصیت او را به یاد می آوریم – ویژگی هایی که او را به یک نیروی خوب در سراسر جهان تبدیل کرده و زندگی های بی شماری را به سمت بهتر تغییر می دهد. هر روز ، آرزو می کنیم که او هنوز با ما بودند و امید ما این است که این مجسمه برای همیشه به عنوان نمادی از زندگی و میراث او دیده شود. از یان رنک-برادلی ، پیپ موریسون و تیم هایشان برای کارهای برجسته شان ، از دوستان و اهداکنندگان ممنونم کمک کرد تا این اتفاق بیفتد ، و برای همه کسانی که در سراسر جهان حافظه مادر ما را زنده نگه می دارند. ”

برادران سلطنتی مجسمه را به مناسبت بیستمین سالگرد مرگ مادرشان در سال 2017 سفارش دادند. آنها در آن زمان در بیانیه مشترک گفتند: “بیست سال از مرگ مادر ما می گذرد و زمان آن فرا رسیده است که بتوانیم تأثیر مثبت او را در انگلستان و سراسر جهان با یک تندیس دائمی تشخیص دهیم.” “مادر ما زندگی های زیادی را لمس کرد. امیدواریم که این مجسمه به همه کسانی که از کاخ کنزینگتون بازدید می کنند کمک کند تا در مورد زندگی و میراث او تأمل کنند.” برادران مکان باغ غرق شده را که در هاید پارک لندن واقع شده انتخاب کردند ، زیرا یکی از مکانهای مورد علاقه پرنسس ولز بود که وی از سال 1981 تا زمان مرگ در سال 1997 در کاخ کنزینگتون زندگی می کرد. در طول یک سال گذشته ، باغ با توجه به بخشی از اخبار بی بی سی ، طرح دوباره طراحی شده و دوباره کاشته شد تا محیط آرامتر و بازتابنده تری برای مجسمه ایجاد شود.

به همین مناسبت ، پرنس هری از کالیفرنیا به لندن رفت و در آنجا در حال حاضر با همسرش مگان و آرچی 2 ساله و لیلیبت دیانا نزدیک 1 ماهه زندگی می کند. در طول دیدار خود ، هری به همراه دختر عموی پرنسس اوگنی و همسرش جک بروکسبانک و پسر 4 ماهه آنها در آگوست در کلبه Frogmore اقامت دارند.

به دلیل محدودیت ویروس کرونا ، تعداد مراسم رونمایی به حداقل ممکن رسید ، به همین دلیل کیت میدلتون در این مراسم حضور نداشت. علاوه بر شاهزادگان ، اعضای خانواده نزدیک دیانا و اعضای کمیته نظارت بر خلق مجسمه و طراحی مجدد باغ در آن حضور داشتند.

به خواندن ادامه دهید تا عکس های مراسم رونمایی از مجسمه شاهزاده خانم دیانا را ببینید که بازدید از آن برای بازدیدکنندگان از 2 جولای آزاد است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>