شاون مندس فقط موهای خود را کوتاه کرده و توییتر تقسیم شده است

[ad_1]

ICYMI: شاون مندز ظاهری کاملاً جدید دارد. خواننده “هیولا” طی چند ماه گذشته اجازه داده است موهای مواج خود رشد کند ، اما اوایل این هفته تصمیم گرفت با یک برش جدید کارها را تغییر دهد. “خداحافظی موهای بلند” ، او یک بومرنگ را که در استوری اینستاگرامش به اشتراک گذاشته عنوان کرد. او همچنین از آرایشگر خود ، آنا برنابه ، که با استعدادهای برجسته دیگری مانند استفان یون و بیلی پورتر کار کرده است ، تشکر کرد.

ظاهر مواج مندس طولانی ترین مویی بود که تا به حال دیده بودیم و به احتمال زیاد خواننده به دلیل اینکه در سال گذشته وقت کمتری را برای حضورهای عمومی صرف کرد ، اجازه می داد موهایش کار خودش را بکند. در مصاحبه با Smallzy در ماه اکتبر ، او اشاره کرد که در ابتدا به دلیل خاموش شدن بهار گذشته در لس آنجلس از کوتاه کردن موهای خود خودداری کرد ، اما در نهایت شریک زندگی وی ، کامیلا کابلو ، موهای بلند را خیلی دوست داشت به طوری که تصمیم گرفت آنها را نگه دارد.

وی گفت: “در ابتدا این یک برش COVID بود ، و بعد من مثل این شدم که” در واقع این مهم نیستم “. “و سپس كامیلا شروع كرد به گفتن كه من مجبورم به رشد آن ادامه دهم ، و معمولاً وقتی دوست دختر شما می گوید موهای شما را دوست دارد ، شما آن را تغییر نمی دهید.”

به طور طبیعی ، تصمیم او برای کوتاه کردن موهای خود باعث ایجاد اختلاف در میان طرفداران او در توییتر شده است ، زیرا برخی از کاربران موهای بلند موافق بودند و دیگران با خوشحالی از این تغییر استقبال می کردند. چند واکنش به برش پیش رو بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>