شبکه های تلویزیونی پس از مرگ شاهزاده فیلیپ برنامه نویسی خود را تغییر می دهند


لندن؟  15 آگوست: HRH دوک ادینبورگ در حالی که پیشکسوتان جنگ جهانی دوم برای بزرگداشت شصتمین سالگرد روز VJ که پایان جنگ بود ، در موزه جنگ امپریال در 15 آگوست 2005 در لندن ، انگلیس گردهم می آیند گروه گورکا را پشت سر می گذارد. .  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

در حالی که تایید شده است که بی بی سی قصد دارد حداقل 12 روز پس از مرگ ملکه الیزابت دوم ، همه برنامه های طنز را لغو کند ، اما آنچه ما نمی دانستیم این بود که آیا شبکه های تلویزیونی برای پرنس فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، که درگذشت ، همین کار را می کنند در 99 سالگی در 9 آوریل 2021.

با این حال ، به دنبال انتشار خبر درگذشت وی ، بسیاری از شبکه ها به دلیل احترام به شاهزاده ، ملکه و بقیه خانواده سلطنتی ، برنامه امشب را لغو می کنند. بی بی سی وان اعلام کرد که فینال سرآشپز قبل از انتشار بیانیه ای کامل که “همراه با خبر ناراحت کننده از مرگ شاهزاده خانم HRH ، دوک ادینبورگ ، پخش می شود ، پخش نخواهد شد ، اکنون پوشش ویژه ای در سراسر شبکه های بی بی سی برای نشان دادن زندگی وی در خدمات عمومی فوق العاده وجود دارد و برنامه ریزی شده است برنامه ریزی به حالت تعلیق درآمده است. “

این شبکه تأیید کرد که برنامه های فعلی تا ساعت 6 بعد از ظهر به حالت تعلیق در می آیند و احتمالاً کانال های دیگر نیز به زودی از این روند پیروی خواهند کرد. ITV قبلاً تأیید کرده است که تغییراتی در ترکیب آنها ایجاد خواهد شد ، از یک خبر ویژه اختصاصی شروع می شود که تا ساعت 5 امروز پخش می شود ، همراه با کانال 4 که برنامه هایی مانند گوگل باکس و دایره به دنبال پخش اخبار گسترده امشب همچنان طبق معمول پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>