شرکای Unilever با چکمه و بانک بهداشت برای اهدا

[ad_1]

بیش از یک سوم افرادی که در انگلیس زندگی می کنند ، از لوازم بهداشتی و نظافتی برخوردار نیستند ، یا به دلیل کمبود بودجه مجبور به کاهش هزینه های آنها هستند ، این بدان معناست که دسترسی به محصولات بهداشتی اساسی برای کسانی که به آنها نیاز دارند ، هرگز ضرورت بیشتری نداشته است. برای کمک به حل این مسئله ، Unilever ، Boots و The Hygiene Bank در یک کمپین با عنوان “شما می خرید ، ما اهدا می کنیم” همکاری کردند. پیش فرض ساده است: شما محصولات مورد علاقه خود را در Boots خریداری می کنید ، و یونیلور کمک مالی خود را به بانک بهداشت می دهد.

Hygiene Bank یک موسسه خیریه مستقر در انگلستان است که محصولات مراقبت از شخصی و نظافتی ضروری را به شبکه افراد مبتلا به اجتماع خود ، که ترکیبی از سازمان ها ، خیریه ها و مدارس هستند ، جمع آوری ، مرتب سازی و توزیع می کند. از 30 ژوئن تا 24 آگوست ، هنگامی که هر دو محصول را از مارک Unilever خریداری می کنید – از جمله Dove ، TRESemme ، Radox ، Sure ، Baby Dove ، Lynx ، Impulse یا Dove Men + مراقبت در چکمه ها (فروشگاه و آنلاین) – a محصول به بانک بهداشت اهدا می شود و برای افراد نیازمند توزیع می شود.

Boots و The Hygiene Bank از ابتدای سال 2020 زمانی که Boots سطل های اهدای کالا را به فروشگاه های خود وارد کرد با یکدیگر همکاری کردند تا مشتریان بتوانند به راحتی محصولات خود را اهدا کنند. پس از یک آزمایش موفقیت آمیز ، اکنون در 250 فروشگاه Boots در سراسر کشور امتیاز اهدا وجود دارد.

منبع تصویر: چکمه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>