شما دیگر با مجموعه آرایش و سرگرمی “Never Been Kissed” از Flower Beauty دیگر جوزی گروسی نخواهید شد

[ad_1]

بهترین کمدی رمانتیک نوجوانان (یا نوجوانان نوعی نوجوان) دهه 90 این فیلم را درست زیر سیم دهه در سال 1999 ساخت: هرگز بوسیده نشده. این جای بحث نیست مایکل وارتان که اکنون دست و پنجه نرم می کند ، کاملاً رویایی است ، Josie از درو باریمور هر آنچه را می خواهید در یک شخصیت کاملاً قدرتمند می خواهید و من هنوز هم هستم – هنوز – تلاش برای یافتن تنظیم دقیق ارکسترال “بچه نگران نباشید” ساخته The Boys Boys که در طی اولین بوسه مورد انتظار انجام می شود. اگر در تلویزیون باشد ، من آن را تماشا می کنم. پایان داستان.

یکی از جذاب ترین عناصر فیلم سبک و تحول زیبایی جوزی است. او که یک شخص شیطانی کلیشه ای طولانی مدت است ، از گاچو های دفتر با تخفیف به بدجنسی هایی به سبک نوجوانان به ظاهری کاملاً دوست داشتنی ، مرسوم ، مد روز و در عین حال بی انتها تبدیل می شود. تا به امروز ، من با آن لباسی که باریمور هنگام معاشرت با دختران متوسط ​​محبوب می پوشد ، وسواس دارم: بالا با چاپ سفید ، تکه های برش دار جین تیره و لبه های لایه لایه.

روباه قرن بیستم

بسیاری از روندهای دهه 90 (بخوانید: تمام دوره نوجوانی من) دوباره بازگشته است ، بنابراین جای تعجب نیست که خودم را مایل به بازسازی چهره از هرگز بوسیده نشده. و ظاهراً باریمور نیز همین احساس را دارد زیرا او ویژه کاری را سرپرستی کرده است هرگز بوسیده نشدهمجموعه الهام گرفته از زیبایی گل آرایش.

باریمور با دقت از پیشنهادات نام تجاری زیبایی خود استفاده کرد تا محصولات مختلفی را ارائه دهد که احساس می کند جوزی دوست داشت در دوران مخفی کاری و تأخیر خود استفاده کند. به طور خاص ، این مجموعه شامل پالت های برجسته Shimmer & Strobe (14 دلار) ، Smoothie Lip Shift Color (10 دلار) ، رژ لب مرطوب کننده Perfect Pout در Berrymore (9 دلار) ، ماسک لب Petal Pout در پوکر (10 دلار) ، Sticks Scribble در Sherbert ، Razzleberry ، و اسپرسو (هر کدام 10 دلار) ، اسپری تنظیم کننده Deal Luminising Setting (13 دلار) و رژگونه پودری گلدان های گلدار در گل گرم و نخود شیرین (هر کدام 10 دلار).

Razzleberry Scribble Stick کاملاً شبیه لب های مات قهوه ای توت است که باری مور در حالی که منتظر بود روی تخته پارچ بوسیده شود ، لب به لب کرد ، بنابراین به طور طبیعی ، این اولین چیزی است که سبد CVS خود را قرار می دهم. (اتفاقاً همه محصولات اختصاصی CVS هستند). اگرچه به خود توجه داشته باشید: اطمینان حاصل کنید که قبل از تنظیم آرایش با اسپری تنظیم کننده Seal the Deal Lumination ، بر روی “بازنده” مهره ای روی پیشانی من زده نشده است.

تمام محصولات موجود در مجموعه سرپرستی Flower Beauty’s Never Been Kissed هم اکنون با قیمت 9 تا 14 دلار در CVS و cvs.com در دسترس هستند.


مجموعه های زیبا تر:


حالا ببینید چه چیزی در کیف درو باریمور است:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>