شما س Askال کردید ، ما پاسخ دادیم: بزرگترین سوالات مراقبت از پوست شما | جوایز انتخاب خوانندگان 2021

[ad_1]

به احترام جذابیت 2021 ما جوایز انتخاب خوانندگان، ما با بازگشت به بزرگترین و سوزان ترین سوالات زیبایی خوانندگان پاسخ می دهیم شما پرسیدید ، ما پاسخ دادیم. در اینجا ، ما تمام راه حل های بزرگترین نگرانی شما در زمینه مراقبت از پوست را به شما ارائه خواهیم داد.

به عنوان بخشی از سالانه ما جوایز انتخاب خوانندگان، ما پرسیدیم جذابیت با یک نظرسنجی جالب برخی سوالات کلیدی در مورد زیبایی را بخوانید ، از جمله ، اما به کارهای معمول مراقبت از پوست آنها ، محدود نمی شود. مطمئناً ، ما فضول هستیم ، اما ما همچنین می خواهیم در اینجا به شما کمک کنیم تا از پیچیدگی های مراقبت از رنگ چهره شما پاک شود. با وجود همه فرمولهای فانتزی موجود در بازار ، درمانهای داخل مطب و معاملات خانگی و محبوبیت بیشتر مواد تزریقی ، ما می فهمیم که همه اینها چگونه گیج کننده است. بیش از 1300 عضو جذابیت جامعه علاقه مندان زیبایی در نهایت با ارسال سوالات باورنکردنی که اتفاقاً جواب آنها را داشتیم.

در زیر ، ما مواد ، دستگاه ها و محصولاتی را که درباره آنها کنجکاو هستید تجزیه و تحلیل می کنیم و بقیه س yourالات خود را با استفاده از بینش متخصصان پوست و شیمی آرایشی پاسخ می دهیم.

1. روش صحیح خواندن برچسب محصول مراقبت از پوست چیست؟

باور کنید یا نه ، فقط 37 درصد از جذابیت خوانندگان می گویند آنها همیشه قبل از خرید یک محصول مراقبت از پوست ، از لیست مواد تشکیل دهنده استفاده کنید ، در حالی که 47 درصد می گویند که بعضی اوقات این کار را انجام می دهد. اگر فقط نگاهی بیندازید به لیست طولانی کلماتی که به نظر غیرقابل پیش بینی است ذهن شما را خسته می کند ، ما نکاتی را برای شما آورده ایم.

اول از همه و مهمترین ، این نام های تشکیل دهنده مواد خیلی طولانی آنقدرها که به نظر می رسند ترسناک نیستند. در واقع ، آنها می توانند رمز موفقیت محصول باشند. به عنوان مثال استیل هگزاپپتید -8 را در نظر بگیرید. شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشتی ، جینجر کینگ ، به این ترکیب شیمیایی قسم می خورد که به تحریک کلاژن برای پوست سفت و محکم کمک می کند.

یک ترفند دیگر: تک تک موارد ذکر شده روی بطری را بخوانید. مطمئناً ، آنها به ترتیب غلظت آنها نوشته شده اند ، اما فقط به این دلیل که مورد علاقه شما در انتها قرار می گیرد ، به این معنی نیست که آنطور که باید قدرتمند نیست. بسیاری از مواد تشکیل دهنده مانند پپتیدها و اسیدها برای اثرگذاری لازم نیست که به اندازه گلیسیرین یا آب سنگین باشند.

همچنین ، ممکن است حتی متوجه نشوید که ماده مورد علاقه شما در سرم ، مرطوب کننده یا پاک کننده مورد بحث است زیرا در یک شکل یا مشتق جایگزین است. به عنوان مثال ، ویتامین C می تواند به صورت اسید اسکوربیک ، آسکوربات تترا هکسی الدسیل ، اسکوربیل فسفات منیزیم و آسکوربات متیل سیلانول ظاهر شود. در حالی که اسید هیالورونیک ممکن است در هیالورونات سدیم استیله یا هیالورونات سدیم استتار شود. اب زیر کاه ، درسته؟ اکنون ، شما به خوبی می دانید با چه کاری کار می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>