شناگران همزمان بهترین نکات مربوط به آرایش ضد آب را به اشتراک می گذارند

[ad_1]

کلونا می گوید: “Make Up For Ever” محصولی به نام Aqua Seal دارد که می تواند با سایه چشم مخلوط شود و باعث ضدآب بودن آن شود.

… و از وازلین در یک خرج کردن استفاده کنید

شیشه وازلین ژله شفابخش اصلی روی زمینه سفید

محافظ پوست وازلین 100٪ Pure Petroleum Jelly

اگر نمی توانید مقداری Aqua Seal به دست خود بیاورید ، Colona پیشنهاد می کند یک تجمع ارزان قیمت که ممکن است هم اکنون در کابینت دارو یا کیف خود داشته باشید.

کلونا می گوید: “ما دریافتیم که استفاده از یک لایه ChapStick روی سایه چشم آن را در جای خود حفظ می کند. محصولات فانتزی زیادی وجود دارد که روی آرایش شما مهر و موم می کند ، اما اگر کمی خرج کنید ، عالی است.”

موررا همچنین اشاره کرد که علاوه بر ChapStick ، ​​وازلین می تواند به عنوان ضد عفونی کننده سایه چشم نیز عمل کند. کوری ال. هارتمن ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، گفت: “من با احساسات و ایده مانع انسداد برای نگه داشتن رنگدانه در محل و مهر و موم شدن در رطوبت موافق هستم.” جذابیت. “[But] من پیشنهاد می کنم پودر Aquaphor ، Vaseline یا Cerave Healing به جای Chapstick زیرا رنگ و رایحه ممکن است برای پوست حساس پلک تحریک کننده باشد. “برایان برازو ، جراح چشم-پلاستیک دارای هیئت مدیره موافق است که وازلین یا Aquaphor راهی برای پیش بردن هستند ، با اشاره به اینکه” وازلین روی پلک ها و چشم ها بسیار ملایم است. من وازلین را برای هزاران بیمار خود توصیه کرده ام. ”

استفاده از ژلاتین را به عنوان ژل مو در نظر بگیرید

گرچه از نظر فنی آرایش نیست ، اما بخش عمده ای از ساده سازی زیبایی ظاهری برای شناگران همزمان باید به مو مربوط شود. کیتی ولف شناگر هماهنگ سابق می گوید جذابیت از آنجا که ژل مو در آب نگه ندارد ، شناگران به طور منظم از ژلاتین برای نگه داشتن مو در جای خود استفاده می کنند.

ولف توضیح می دهد: “به محض اینکه موها در یک نان قرار گرفتند ، ژلاتین ساده و بدون طعم با آب داغ مخلوط شده و سپس برای اطمینان از ثابت ماندن آنها در مو رنگ می شود.” “پس از آن از پین های بابی ، در صورت لزوم ، برای محکم کردن سر روی سر استفاده می شود.” برای ما شناگران غیر رقابتی ، این نکته ای است که احتمالاً باید به ندرت استفاده شود: هارتمن هشدار می دهد که ژلاتین می تواند موها را خشک کرده و در معرض شکستگی قرار دهد.

اگرچه نکات ضدآب بودن آنها برای آرایش (و مو) تقریباً به اندازه آن است ، اما شنای همزمان بسیار فراتر از ریمل مژه و رژ لب است.

موررا می گوید: “این ورزش به استقامت ، قدرت و انعطاف پذیری نیاز دارد در حالی که حالت های چهره را حفظ می کنید ، روی شمارش خود باقی می مانید ، هماهنگ شده و به هم تیمی ها نزدیک هستید و نفس خود را حفظ می کنید.” “من معتقدم که این یکی از سخت ترین ورزش هاست اما در عین حال یکی از زیباترین ورزش هاست و ای کاش مردم اطلاعات بیشتری در مورد آن داشتند.”


مصاحبه های بیشتر با ورزشکاران حرفه ای را بخوانید:

پیشاهنگ باست از ورزش خود برای یافتن قدرت در برابر بیگانه هراسی استفاده می کند

چگونه مدل موی مبارزان می تواند تفاوت بین برد و باخت را ایجاد کند

Gracie Gold در مورد سلامت روان و بازگشت او به اسکیت روی بدن


اکنون تماشا کنید که یک اسنوبردباز از طریق کارهای روزمره ما را رد می کند:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>