شناگر پارالمپیک بکا میرز از المپیک انصراف داد

[ad_1]

دارنده مدال طلای سه بار پارالمپیک ، بکا میرز ، شنا کننده کر و نابینا ، این پست اینستاگرامی را با “تصمیم روده برانگیز برای کناره گیری از پارالمپیک 2020 توکیو” به اشتراک گذاشت. دلیل؟ کمیته المپیک و پارالمپیک ایالات متحده (USOPC) محل اقامت معقول و ضروری او را – “یک دستیار مراقبت شخصی قابل اعتماد” (PCA) منع کرده است.

مایرز گفت ، از سال 2017 ، USOPC استفاده از PCA قابل اعتماد (مادرش) را در تمام جلسات شنای بین المللی به دلیل معلولیت او تأیید کرده است. اما امسال نه به دلیل محدودیت های COVID ، که او درک می کند. مایرز گفت ، با اقدامات احتیاطی و محدودیت های جدید ایمنی برای “کارکنان غیر ضروری” ، USOPC به او مکرراً گفت که او به PCA “که به او اعتماد دارم” احتیاج ندارد ، زیرا “یک PCA واحد برای کارکنان وجود دارد که برای به من و 33 شناگر پارالمپیک دیگر کمک کنید ، که نه نفر از آنها نیز بینایی ندارند. ” او در یک گفت امروز ایالات متحده آمریکا مصاحبه ، “یک نفر در استخر شنا به طور خاص مجاز به کار با ورزشکاران نابینا یا کم بینا نیست.”

مایرز در مصاحبه گفت: “من قویاً معتقدم که کاهش کارمندان برای کاهش تعداد کارمندان پشتیبانی ضروری برای پارالمپیک ها مانند PCA نبوده بلکه برای کاهش تعداد کارمندان غیر ضروری بوده است.” وی افزود که PCA این امکان را برای ورزشکاران معلول فراهم می کند که در محیطی مانند پارالمپیک کامل شوند. آنها ضروری هستند ، زیرا برای کمک به پارالمپیکی ها در پیمایش در مکان و به آنها توانایی اعتماد به محیط اطراف خود را دارند. میرز گفت: “چگونه ممکن است با محدودیت ها و موانع متعددی که COVID-19 ایجاد کرده است ، پا به شهر خارجی بگذارم و انتظار داشته باشم برای دو هفته احساس امنیت کنم؟” چگونه هیچ یک از ورزشکاران معلول می توانند احساس امنیت کنند؟

مایرز در پست اینستاگرامی خود گفت: “چرا در سال 2021 هنوز به عنوان یک معلول برای حقوق خود می جنگم؟” او این تصمیم را با هوی و هوس نگرفت و گفت که این عذاب آور است. در مصاحبه ، وی گفت كه پنج سال آموزش دیده است تا به این مرحله برگردد ، “اما كافی است. من باید در مورد ورزشكار بعدی كه ناشنوا یا نابینا است صحبت كنم. به عنوان پارالمپیایی ، ما به عنوان مثل همتایان خود ، المپیک ها. ما لیاقت همان کیفیت و شبکه های ایمنی را داریم که هم تیمی های تنومند ما فقط در مدت چند روز دریافت می کنند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>