شوت دم اسبی طوفان رید در اولین نمایش جوخه خودکشی

[ad_1]

استورم رید در اولین نمایش لس آنجلس ظاهر شد گروه خودکشی در 2 اوت ، و زیبا به عنوان لباس Prada سفارشی او ، قطعا تنها بخشی از گروه او نبود که ما نمی توانستیم چشم خود را از آن برداریم. رضایت ستاره در مراسم فرش قرمز با بافتن بافتن بافتن دم اسبی به کف که بسیار پشت سر او بود ، شرکت کرد و به معنای کاملاً جدیدی برای واژه “فاصله اجتماعی” قائل شد.

بافت بلند این مو نایواشا جانسون آرایشگر مشهور بود ، او گفت که با استفاده از ژل مو ظاهر براق را ایجاد کرده و با اتمام کارها با اسپری مو Tresemmé Two Freeze Hold (هر 4 پوند) موهای خود را در جای خود نگه داشته است. در چند استوری اینستاگرامی رید که او در پایان شب به اشتراک گذاشت ، او به شوخی به تمایل به اندازه گیری بافتن قبل از بیرون آوردن آن اشاره کرد ، و حتی آن را به صورت بازیگوش مانند یک چپچه نگه داشت در حالی که با فرش قرمز عکس می گرفت.

به گفته جانسون ، طول این بافت 16 فوت است. برای مشاهده عکس های بیشتر از مو و لباس رید از همه زوایا ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>