شوخی ماساژ مت جیمز در “The Bachelor” بسیار نامناسب بود – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

نگاه کن ، من می دانم که ABC است لیسانس حق رای دادن مکانی نیست که کسی برای مشاهده رفتارهای مسئولانه اجتماعی به آنجا برود – این برنامه برنامه ای است که مردم را مجبور می کند برای ازدواج با شخصی که به سختی می شناسند رقابت کنند. اما من هر هفته آن را تماشا می کنم ، بدون توجه به اینکه اغلب یک قسمت را مجذوب درام می کنم و در عین حال گناه به خاطر تماشای مردم در هنگام چالش های گاه تحقیرآمیز تاریخ مانند خواندن های دراماتیک عمومی از داستان های وابسته به عشق شهوانی ، جعلی ، گناهکار است Sports Illustrated عکس برداری و مسابقات تراکتور بیکینی (بله ، همه آن اتفاقات در واقع در این نمایش رخ داده است). اما در 8 فوریه ، یک فعالیت قرار ملاقات باعث شد که بیش از هر زمان دیگری احساس شلیک کنم و لازم است در مورد آن صحبت کنم.

داستان کوتاه کوتاه: لیسانس مت جیمز کتی تورستون را در یک قرار یک به یک که شامل رفتن به آبگرم بود ، جایی که جیمز یک “شوخی” پیچیده را برای آنها در نظر گرفت تا بهترین دوستش تایلر کامرون ، یکی دیگر را لیسانس زاج در حالی که کامرون ماساژ می گرفت ، جیمز و تورستون با هدف گوش دادن به دستورالعمل های ماساژ دادن او ، آرامش او را “خراب می کردند”. در این مدت ، آنها از ماساژور می خواهند وسایلی را انجام دهد که تا حدودی بی ضرر باشد (مانند توقف ماساژ برای پاسخ دادن به تلفن او) تا کاملاً نامناسب (نوازش نوک پستان بدون س askingال کردن). در اواخر ماساژ ، تورستون و جیمز دزدکی وارد اتاق ماساژ می شوند ، و سعی می کنند لبخندهایشان را بگیرند. کامرون در این مرحله رو به پایین دراز کشیده است ، بنابراین جیمز این وظیفه را به عهده می گیرد که شروع به ماساژ دادن پشت دوست خود کند تا زمانی که متوجه شود. کل کلیپ زیر را برای شما می گذارم تا خودتان تماشا کنید.

وقتی کامرون متوجه شد چه اتفاقی افتاده است ، همه اینها برای دوربین خنده و آغوش است – اما من نمی توانم فکر کنم اگر این شوخی روی من انجام شود ، احساس می کنم چقدر تخطی و عصبانی شده ام. یا اگر این شوخی را برای یک زن به وجود آوردند ، با افزایش واکنش مواجه می شد. من به شما می گویم چرا: صرف نظر از رضایت از رابطه جنسی و عاشقانه ، چند تجربه صمیمی تر از ماساژ تمام بدن وجود دارد ، به خصوص برای افرادی که عادت ندارند یا به طور معمول از لمس کردن لذت نمی برند.

بیشتر اوقات ، هنگام ماساژ کاملاً زیر آن ورق برهنه هستید. شما باید کاملاً به یک ماساژور اعتماد کنید تا بدن شما را به روشی توافقی و مناسب لمس کند – و بسیاری از افراد هنگام ماساژ نقض جنسی را تجربه کرده اند زیرا ماساژور آنها از این مزیت استفاده کرده است. (اگر به ماساژور جدیدی مراجعه کرده اید و آنها از شما نمی پرسند که در این زمینه چه محدودیتی دارید ، قطعاً در خدمات آنها تجدید نظر کنید.) لازم به ذکر نیست که هنگام ماساژ دادن ، فقط رضایت می دهید یکی کسی که از این طریق شما را لمس می کند – مهم نیست که چقدر با بهترین دوست خود نزدیک هستید ، مشکلی نیست که شما در محیطی که شما حتی نمی دانید آنها حضور دارند ، صمیمی و بدون اطلاع شما را لمس کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>