شکارچی شفر اولین بار بلانت باب و مدل موی بانگ را آغاز کرد

[ad_1]

هانتر شفر به طور رسمی بخشی از باشگاه باب و بنگ است. رضایت بازیگر زن اخیراً برای کمپین گالریا پرادا عکس گرفت و ما نمی توانستیم به عنوان بخشی از عکسبرداری شیک متوجه مدل موهای جدید او شویم. به نظر می رسد که شفر حداقل از ابتدای ماه که سبک آرایشگر وی ، رنه کالون ، تصاویر خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، برش داده و از آن زمان حاشیه ای را به این ترکیب اضافه کرده است.

بهار فصل ایجاد تغییرات است ، بنابراین ما مطمئناً می توانیم درک کنیم که چرا شفر تمایل به لرزاندن ظاهر خود دارد. هیچ صحبتی وجود ندارد که آیا او به عنوان فیلمبرداری از پسوند استفاده خواهد کرد رضایتفصل دوم در حال انجام است ، اگر شخصیت وی ، جولز ، در اپیزودهای آینده سبک جدیدی از خود داشته باشد ، یا اگر موی چتری به لطف یک قطعه مویی فقط یک تغییر موقتی باشد – فقط زمان مشخص خواهد شد. در این بین ، حیرت زده و حاشیه شفر را تحسین خواهیم کرد (و شاید کپی نیز کنیم).

https://www.youtube.com/watch؟v=2l5PsnbM7AQ

منبع تصویر: پرادا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>