شکل ناخن بالرین سکسی الهام بخش ترند و عکس

[ad_1]

چه کاری حتی دشوارتر از این است که در قرار ملاقات بعدی خود برای آرایشگاه ، روی یک طراحی ناخن طراحی کنید؟ به شکل مناسبی برای ناخن های خود فرود بیایید. مربع ، بیضی ، استیلو و رژ لب گزینه های بسیار خوبی هستند ، اما یک شکل که اعتبار کافی را دریافت نمی کند “بالرین” است.

شکل ناخن بالرین – یا همانطور که برخی از مردم به آن تابوت می گویند – یک شبح زیبا و سکسی است. مانیکور به شکل بیضی شکل با نوک گرد و مربع شکل ، مخلوط کردن سه شکل ناخن در یک ظاهر منحصر به فرد مشخص می شود. خانم پاپ ، مانیکور تحریریه مستقر در NYC ، قبلاً به POPSUGAR گفت: “این مانند دمپایی باله” نرم و شیک است. از طرفداران مشهور این شکل می توان به لیزو ، کایلی جنر ، جنیفر لوپز ، سلنا گومز و بسیاری دیگر اشاره کرد.

مانند کفش روی پای رقصنده ، شکل ناخن بالرین انگشتان شما را بلند می کند و برای همه چاپلوس است. سبک مانیکور می تواند روی ناخن ها از هر طولی ، بلند یا کوتاه کار کند و می تواند متناسب با سبک شما باشد. بعضی از افراد ظاهر نرم را در جایی که نوک آن گردتر باشد ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دیگر در مواردی که انتهای ناخن مخروطی باشد ، نمای شدید تر را ترجیح می دهند تا یک نقطه تیزتر ایجاد شود.

در جلو ، از شکل ناخن بالرین سکسی الهام بیشتری بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>