شکل ناخن Edge برای تابستان پرطرفدار است

[ad_1]

وقتی به چگونگی توصیف برخی از شکل های ناخن مورد علاقه خود فکر می کنید – مانند بادام ، مربع یا حتی تابوت – کلمه “سکسی” احتمالاً بلافاصله به ذهن خطور نمی کند ، اما این بدان معنی نیست که کیفیتی که شکل ناخن می تواند داشته باشد. شکل ناخن لبه ای به طور خاص یکی از جالب ترین انواع ناخن است که دارای قسمت های مساوی لاس دار و مبهم است – و اگر می خواهید هنر ناخن معمولی خود را تغییر دهید ، این روند عالی برای پوشیدن در تمام تابستان است.

هرگز ناخن لبه ای نشنیده اید مشکلی نیست این شکل نسبت به مدل چوبی کمی پررنگ است اما بسیار غیر منتظره است. “سیریتا آرون” ، مربی ناخن های LeChat در مقاله قبلی به POPSUGAR گفت: “اشکال اروپایی مانند لبه بسیار سکسی است – فکر کنید شیک پاریسی است.” “این شکل عمدتا مجسمه ای است و با یک شکل مخروطی زیبا و نرم تیز شده است. در وسط ناخن یک افزایش اغراق آمیز دارد.”

برای اینکه واضح باشد ، شکل لبه به هیچ وجه شکل جدیدی نیست ، اگرچه دقیقاً مانند سایر اشکال عجیب و غریب مانند ناخن های سبک ، اکنون یک سبک عالی برای آزمایش است. اگر به کمی الهام از لبه ناخن نیاز دارید ، چند مورد از روند مورد علاقه ما را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>