شیمی Phoebe Dynevor با Regé-Jean Page در Bridgerton

[ad_1]

BRIDGERTON ، از چپ: Phoebe Dynevor، Rege-Jean Page، Diamond of the First Water '، (فصل 1 ، قسمت 101 ، 25 دسامبر ، 2020 پخش شد).  عکس: لیام دانیل / نتفلیکس / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

فیبی داینور ، معروف به دافنه بریگرتون ، در یک قسمت از نمایش امشب با جیمی فالون صحبت کردن در مورد اینکه چطور تقریباً بازیگری را کنار گذاشت و از چه انتظاری داشت بریجتونفصل دوم. او قبل از فیلمبرداری به فالون گفت بریجتون، “من حدود 9 ماه در لس آنجلس زندگی می کردم و به نوعی در آن نقطه ای که آماده بودم به خانه بروم و به نوعی پرتاب حوله را داشتم ، صحبت کردم.” هفته بعد با رگه ژان؟ و من مانند “خوب که آزار دهنده است ، من باید پرواز خود را حرکت دهم” بود ، و سپس روز بعد آنها مانند “خوب بودند ، Netflix هزینه پرواز شما به لندن را پرداخت می کند زیرا شما باید روز دیگر در تمرینات باشید. “”

داینور درباره موضوع شیمی خود با Regé-Jean Page توضیح داد که “ما هر دو با هم تمرینات رقص داشتیم و هر دو به نوعی از قسمت رقص عصبی بودیم. یادم هست که چند تمرین داشتیم و یکی از آنها ضبط شد بنابراین ما باید آن را تماشا کنیم و ما مثل “اوه ، ارتباط چشمی واقعا کار زیادی را انجام می دهد” و رقص بودیم. ”

این بازیگر همچنین در ادامه در مورد فصل دوم آینده این نمایش صحبت کرد که پیج بخشی از آن نخواهد بود. او گفت که “چیز خاص در مورد بریجتون، که فکر می کنم بسیاری از نمایش ها واقعاً انجام نمی شوند این است که هر فصل حول یک داستان عاشقانه متفاوت است. بنابراین فصل دو با محوریت آنتونی ، برادر بزرگتر من ، و آمدن او به این فصل و پیدا کردن یک مسابقه متمرکز است ، امیدوارم “، و اضافه کرد که” من واقعاً هیجان زده هستم که به عنوان مخاطب این نمایش را می بینم و می بینم که این برنامه در چه برنامه هایی دارد فروشگاه برای او. ”

https://www.youtube.com/watch؟v=5odp393TfJw

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>