شیک ترین مارک های لباس در سال 2021

[ad_1]

همه ما عاشق علاقه به مارک های طراح هستیم ، اما مد لوکس بودن نقطه ضعف واقعی ماست. با ظهور شبکه های اجتماعی ، کشف مارک های منحصر به فرد لباس مستقل آسان تر از گذشته است. تقریباً هفتگی ، ما یک فروشگاه آنلاین را می یابیم که لباس بیانیه ای را می فروشد که دقیقاً احساس ما را ضبط می کند. بنابراین فقط به این فکر کنید که کدام مارک ها در سال 2021 سبک دارند ، ما لیستی از برخی از موارد مورد علاقه خود را تهیه کردیم.

بسیاری از لباسهای زیبا در خوراکهای اجتماعی ما توسط فروشگاههای مستقلی که در اینجا در انگلیس واقع شده اند طراحی شده اند و تعداد کمی از آنها از ایالات متحده ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد و دانمارک ساخته شده اند. هر یک از این مارک های کوچک تصور منحصر به فردی از زینت آن لحظه را ارائه می دهند – از جمله لباس های آستین پف دار ، یقه های بزرگ ، قطعات وصله ، لباس های کاملاً متناسب و شبح های الهام گرفته از درام دوره ، برای پر کردن تمام تخیل های مدی که در قفل خسته شده اید. پیش رو ، برای 19 مارک لباس که شیک اینستاگرام ما را در سال 2021 نگه می دارند ، ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>