شیک و موهای صاف کیت میدلتون در زوم در فوریه 2021

[ad_1]

نیازی نیست که یک آرایشگر حرفه ای باشید تا بدانید که دوشس کمبریج به دلیل انفجارهای امضا معروف است. فرقی نمی کند که این کار برای تحصیل در روز اول مدرسه باشد ، یک روز ورزش یا یک شب تفریحی زیبا ، شما می توانید شرط بگذارید که کاترین امواج حجیم خود را به نمایش می گذارد.

با این حال ، به نظر می رسد که در قفل کردن او به سبک کم حرف و آرام تری روی آورده است ، که هنوز هم فوق العاده جلا دارد. از این گذشته ، او هنوز هم باید وظایف سلطنتی خود را از خانه انجام دهد و مانند بسیاری از والدین که در خانه نیز به بچه ها آموزش می دهند ، او حتی به عنوان آرایشگر نیز عهده دار می شود.

در 10 فوریه ، کاخ کنزینگتون یک نامزدی مجازی ویژه را در حساب رسمی اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن دوک و دوشس با ابیگل ، دانشجوی سال اول پرستاری بزرگسال در دانشگاه اولستر ، در مورد دفترچه خاطرات ویدیویی که برای اولین بار در TikTok ارسال کرد ، صحبت کردند. در زیرنویس آمده است: “ابیگیل در مورد برخی از چالش هایی که با آنها روبرو شده بود به دوک و دوشس گفت ، از جمله تأثیر عاطفی بیماران در عدم امکان ملاقات از خانواده هایشان.”

کاترین با آزمایش مدل های مختلف دختر بیگانه نیست. او از طرفداران نیمه به روزرسانی ، شینیون های بافته شده و دم اسبی های صیقلی است. اما به ندرت موهای او را با موهای صاف می بینیم و این قطعاً زیبا ترین و صاف ترین مدل موجود است. بهترین قسمت؟ برخلاف برخی از مدل های موی پیچیده یا پر جنب و جوش او ، ایجاد این مدل بسیار آسان در خانه است. ما توصیه می کنیم از یک سرم و محافظ حرارتی با درخشش بالا استفاده کنید (ما Percy and Reed Time to Shine Serum (22 پوند) و L’Oréal Paris Elvive Dream Lengths Heat Slayer Protection (£ 3) را دوست داریم) بر روی موهای مرطوب و استفاده از برس داغ (ما عاشق پیوند برس GHD Glide و دایسون هستیم) تا موهایتان را به آرامی با یک حرکت رو به پایین خشک کنید تا به یک پایان صاف و صاف که در ریشه شما پر از حجم است ، برسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>