صحنه اعتبارات متوسط ​​Cruella می تواند دنباله ای تیره تر تنظیم کند

[ad_1]

CRUELLA ، اما استون در نقش Cruella de Vil ، 2021. ph: Laurie Sparham / Disney + / Courtesy Everett Collection

دیزنی کرولا برخی از ریشه های وحشی به بدنام است 101 دالمی شرور ، اما این صحنه اعتبارات متوسط ​​است که واقعاً باعث خستگی ما شده است. کرولا پس از اینکه یک بار و برای همیشه بارینس خود را شکست داد ، خودش را در خانه در سالن Hellman طراح مد ، که هوشمندانه نام آن را به Hell Hall تغییر می دهد ، می سازد. در حالی که دوستانش در کنار او هستند ، یاسپرس از کرولا می پرسد: “پس حالا چه؟” که او پرسید: “من چند ایده دارم.” به نظر می رسد که این صحنه به تنهایی باعث تحریک این موضوع می شود که داستان کرولا بیشتر برای روایت باقی مانده است ، اما صحنه اعتبارات بین المللی مهر و موم شده است.

در یک صحنه کوتاه و تقریباً 30 ثانیه ای ، از راجر و آنیتا در خانه های مربوطه دیدن می کنیم زیرا هر دو بسته ای از کرولا دریافت می کنند: یک توله سگ دالمیایی به نام پونگو برای راجر و یک توله سگ دالمیایی به نام پردیتا برای آنیتا. بله ، همان Dalmatians که سرانجام راجر و آنیتا را به هم نزدیک می کند 101 دالمی! در حالی که راجر به آپارتمان خود بازمی گردد و شروع به نواختن کوک “Cruella de Vil” روی پیانو می کند ، دوربین بیرون می رود تا آسمان تاریک لندن را نشان دهد که در اثر حملات برق آسا به چشم می خورد.

CRUELLA ، کربی هاول-باتیست ، 2021. ph: لوری اسپرهام / دیزنی + / مجلسی اورت

واضح است که دیزنی در حال اشاره به فیلم دیگری است ، اما در مورد چه چیزی؟ صحنه اعتبارات شوم را می توان به دو روش مختلف تفسیر کرد. مشابه آنجلینا جولی بدخیم، دیزنی می تواند در حال راه اندازی یک نسخه بازسازی شده از 101 دالمی جایی که کرولا در واقع شرور نیست. پس از همه ، به نظر می رسد او کسی است که سعی می کند راجر و آنیتا را با هدیه دادن به هر دو توله سگ دالمیایی تنظیم کند.

در طرف مقابل ، آسمان طوفانی می تواند اشاره به این داشته باشد که چیزهای تاریک تری در افق هستند. شاید یک فیلم دیگر بتواند تبار شیطانی کرولا د ویل را از ضدقهرمان به یک شرور صاف نشان دهد. پیگیری برای کرولا حتی می تواند به لایو اکشن 1996 متصل شود 101 دالمی با بازی گلن کلوز. از این گذشته ، اما استون و کلوز قبلاً ابراز علاقه کرده اند که شخصیت و ایده a پدرخوانده دومعاقبت الهام گرفته از کرولا همچنین به اطراف پرتاب شده است. ممکن است یک فیلم دیگر ببیند که Stone و Close از کلاه گیس سیاه و سفید نمادین برای داستان نهایی شرور استفاده می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>