صحنه جنایت: اتفاقات عجیب و غریب در پرونده الیسا لام

[ad_1]

کمترین چیزی که در مورد ناپدید شدن الیزا لام در سال 2013 عجیب بود. این اتفاق در مرکز شهر لس آنجلس ‘هتل سیسیل’ رخ داد ، مکانی که تاریخچه مرگ ، خودکشی و قاتلان زنجیره ای در آن مشخص شده است. چند روز قبل از اینکه یک کارگر هتل جسد لام را در مخزن اصلی آب کشف کند ، LAPD تصاویر نظارتی از عملکرد عجیب لام در بالابر را منتشر کرد. پس از ویروسی شدن ویدیو در جامعه کم کاری آنلاین ، عجیب و غریب به پایان نرسید ، حتی سخت گیرترین افراد شکاک را نیز گیج کرد.

نکته اینجاست: پرونده لام عمیق تر بود که عمیقتر به آن نگاه کردید. و به ناچار ، بسیاری از این ارتباطات باعث پیدایش نظریه های توطئه ای بسیار دور شد. بازبینی ناپدید شدن لام ، قسمت های سه و چهار Netflix صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل یک مشت موازی عجیب و غریب را که با کیس قرار دارد باز کنید. در مینی سریال ، جوش دین نویسنده این موازات را به همزمانی یا همزمانی همزمان معنی دار نسبت می دهد. از شباهت های داستان لام با فیلم آب تیره برای آزمایش سل که نام او مشترک است ، در اینجا وحشتناک ترین موارد تصادفی در پرونده ناپدید شدن الیزا لام است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>