صحنه جنایت: بازی آسانسور چیست؟

[ad_1]

صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل پرونده غم انگیز الیسا لام ، مسافر جوانی را که در مخزن آب هتل سیسیل در سال 2013 پیدا شد ، بسته بندی می کند. علت مرگ او به طور رسمی به عنوان یک غرق شدن تصادفی ذکر شد و اختلال دو قطبی او به عنوان یک عامل مهم بود. با این حال ، جزئیات عجیب و غریب پیرامون پرونده وی کارآگاهان آماتوری را که با این حکم اعتراض داشتند جلب کرد. قبل از پیدا شدن جسد وی ، پلیس تصاویر امنیتی از رفتار عجیب او را در آسانسور هتل منتشر کرد. جای تعجب نیست که شلیک های وب این ویدئو را جدا می کنند تا گمانه زنی ها را در مورد بازی های ناپاک بیان کنند. یکی از عجیب ترین تئوری های مطرح شده این بود که لام در حال بازی The Lift Game بود ، یک یادآوری معمولی از Bloody Mary. اگر با این بازی آشنایی ندارید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید چه چیزی در مورد آن است – این چیزهای بسیار وحشتناکی است.

اگر در اطراف تئوری توطئه و افسانه های شهری YouTube و Reddit کمین کرده اید ، این احتمال وجود دارد که با The Lift Game روبرو شده باشید که گویا از کره سرچشمه می گیرد (گرچه برخی می گویند ممکن است از کشوری متفاوت در شرق آسیا باشد) . ایده کلی این روال ترسناک این است که اگر دکمه های بالابر را به ترتیب خاصی فشار دهید ، می توانید بعد جدیدی را وارد کنید. برای بازی ، باید در ساختمانی باشید که حداقل 10 طبقه و آسانسور داشته باشد. شما همچنین باید به تنهایی بازی کنید ، و بازی فقط زمانی کار خواهد کرد که کسی با نظم دکمه های خاص درگیر نباشد. قوانین بازی پیچیده است ، اما نویسنده لوسیا پیترز تجزیه و تحلیل کاملی در وبلاگ همه چیز ترسناک خود ، روح در ماشین من ارائه می دهد.

پس از ورود به طبقه اول ، باید دکمه های کف را به ترتیب خاصی فشار دهید (4-2-6-2-10-5). وقتی به طبقه پنجم می رسید ، ممکن است با زنی مرموز روبرو شوید – به او نگاه نکنید یا با او صحبت نکنید زیرا گفته می شود او انسان نیست و می تواند شما را با خود ببرد. سپس ، دکمه طبقه اول را فشار دهید. اگر آسانسور به طبقه دهم برود ، این آیین جواب داد. وقتی وارد بعد دیگری شوید ، مانند ساختمانی که در آن هستید به نظر می رسد ، با این تفاوت که همه توسط خودتان خواهید بود. در این مرحله ممکن است وسایل الکترونیکی شما کار نکند و چراغ ها کاملاً خاموش باشند. برای بازگشت به دنیای خود ، باید دکمه هایی را فشار دهید که شما را به این بعد دیگر رسانده است. در زمان نامناسب پیاده شوید ، و ممکن است دیگر هرگز بعد خود را نبینید. بعضی ها با تماشای رفتار عجیب او در فیلم لیفت ، متقاعد شدند که لام بازی را انجام داده و چیزی فوق العاده را احضار کرده است.

این که آیا The Lift Game واقعی است یا نه ، ما باید بیاموزیم تا شانس خود را بسنجیم. آیا می خواهید نگاهی متمایز به آنچه The Lift Game ذخیره کرده است؟ مایکل گوی ، که به عنوان مدیر عکاسی در کار می کرد داستان ترسناک آمریکایی برای پنج فصل اول قرار است یک فیلم ترسناک بر اساس افسانه شهری کارگردانی کند. Goi یک یا دو مورد در مورد ایجاد یک تجربه شبح وار هتل – فصل پنجم – می داند AHSبه هر حال ، به راحتی از هتل سیسیل الهام گرفته شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>