صحنه جنایت: جک قاتل چه کسی بود؟


محاکمه نویسنده / قاتل JACK UNTERWEGER (عکس از لئوپولد نکولا / Sygma از طریق گتی ایماژ)

تاریخ سیاهی از جنایات و قتل های وحشیانه ، هتل سیسیل را تحت تعقیب خود قرار داده است. با تمرکز بر ناپدید شدن الیزا لام ، نتفلیکس صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل همچنین به عمق تاریخ نگران کننده سیسیل از قاتلان زنجیره ای شیرجه می زند. قسمت سوم این مستندات پرونده وحشتناک قاتل زنجیره ای جک اونتروگر را که در تابستان سال 1991 در هتل اقامت داشت ، بسته می کند. درست چند سال پس از ترس ریچارد رامیرز از لس آنجلس به عنوان شب شوهر ، آنتروگر به هتل راه یافت تا مطالعه کند در نزدیکی منطقه چراغ قرمز. اندکی پس از ورود Unterweger ، کارگران جنسی شروع به مرگ کردند. خوب ، دقیقاً جک آنتروگر کی بود؟ از نظر کسانی که برای اولین بار در لس آنجلس او را ملاقات کردند ، او به سادگی یک روزنامه نگار اتریشی بود که مأمور کار بود.

یوهان “جک” آنتنروگر سابقه داشت. وی در سال 1974 ، مارگرت شفر 18 ساله را ربود و قتل کرد ، و ادعا کرد که وقتی مادر او را با سوتین خود خفه کرد چهره اش را در شفر مشاهده کرد. او به حبس ابد محکوم شد و وقت خود را در زندان به خواندن و نوشتن سپری کرد. در سال 1990 ، Unterweger مشروط شد و توسط بسیاری از افراد در دنیای ادبیات و سیستم عدالت کیفری به عنوان فردی کاملا اصلاح شده دیده شد. حرفه نویسندگی او به اوج خود رسید و او به دلیل تولید کتاب ، نمایشنامه و داستان به دنبال کتابخوانی و نمایش گفتگو بود.

اما از سپتامبر 1990 ، با مشهور شدن Unterweger ، قتل قومی اتفاق افتاد. بلانکا بوکووا ، یک روسپی چک ، هنگامی که Unterweger برای مطالعه در منطقه چراغ قرمز به پراگ رفت ، با لباس زیر خفه شد. هفت روسپی دیگر نیز به همین ترتیب در شش ماه آینده در اتریش جان دادند. هنگامی که آنتروگر به لس آنجلس رفت و برای نوشتن روسپی گری در آنجا ، حتی با LAPD برای گشت و گذار در منطقه چراغ قرمز ، این قتل ها متوقف شد. در طول تابستان که او آنجا بود ، سه کارگر جنسی – شانون اگزلی ، ایرن رودریگز و پگی ژان بوث – با سوتین های شخصی خود با یک گره امضا که Unterweger اغلب استفاده می کرد ، خفه شدند. درست مانند Night Stalker ، Unterweger در هتل بدنام Cecil اقامت داشت.

در سال 1992 ، پلیس بعد از ردیابی کارت اعتباری ، آنتروگر را در میامی دستگیر کرد و سرانجام وی به اتریش تحویل داده شد. وی با وجود حفظ بی گناهی خود ، در نه قتل مقصر شناخته شد. تنها چند ساعت پس از محکومیت و حکم ، او در 29 ژوئن 1994 در سلول زندان خود را حلق آویز کرد و ظاهراً از یک ریسمان از لباس بلند خود در همان گره ای که روی قربانیان خود اعمال کرد استفاده کرد. وی هنگام مرگ 43 ساله بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>