“صدف” رنگ عکس خاکستری ترند عکس و الهام بخش

[ad_1]

ما می دانیم که وقتی اولین موهای خاکستری خود را مشاهده کردی اشک واقعی گریه کردی. البته ، اگر شما این کار را بکنید ، شما را سرزنش نمی کنیم ، با توجه به اینکه چند بار با تبلیغاتی که به ما می آموزد چگونه پنهان و پنهان کنیم ، بمباران می شویم. هنوز هم ، باید خوشحال باشید که بدانید همه این ناله ها برای هیچ چیز نیست زیرا موهای خاکستری – به ویژه رنگ موهای “خاکستری صدفی” – در حال حاضر کاملاً در روند است.

چه رنگ تخته سنگ طبیعی داشته باشید و چه سایه ای مه آلود را از دست داده اید ، زمان آن است که رنگ محو شدن را بپذیرید. دیون اسمیت ، آرایشگر مشهور و بنیانگذار ابزارهای Signature Hair Tools ، به POPSUGAR گفت: “روند نقره بسیار محبوب بوده و برای تابستان رنگ و بویی زیبا است.” “اگر رفتن به سالن را انتخاب می کنید ، توجه داشته باشید که هرچه موهای شما تیره تر باشد ، به سفیدتر شدن رنگ و خاکستری شدن بیشتر نیاز دارد.”

سال گذشته به دلیل نگرانی های COVID-19 بسیاری از سالن ها به طور موقت در بهار و تابستان تعطیل شدند ، مشاهیر مشهوری مانند لیلی آلن را دیدیم که به جای یافتن راه هایی برای پوشاندن آن در خانه ، موهای خاکستری خود را در آغوش گرفته اند ، تنوع به کمک سالن – همه موارد فوری اینستاگرام ماست. به اسکرول ادامه دهید تا از رنگ اصلی خاکستری صدف الهام گرفته شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>