صفحه الیوت زمان را پوشش می دهد: “من کاملاً آنچه هستم”

[ad_1]

پس از حضور علنی به عنوان تراجنسیتی در ماه دسامبر ، الیوت پیج در اولین مصاحبه خود با زمان. از زمان بحث درباره هویت او در نامه ای صمیمانه در توییتر ، آکادمی چتر بازیگر به این نشریه گفت که او احساس “هیجان واقعی و سپاسگزار عمیقی کرده است که در زندگی من این کار را کرده است ، و این باعث ترس و اضطراب زیادی شده است.” در حالی که اعلامیه وی با حمایت گسترده كاستارها و دوستانش روبرو شد ، الیوت فاش كرد كه او همچنین “نفرت و ترانسوبیا” زیادی را تجربه كرده است. “آنچه من انتظار داشتم حمایت و عشق زیاد و مقدار زیادی نفرت و ترانسوبیا بود. در اصل این اتفاق افتاد.”

علی رغم این ، الیوت اکنون بیشتر مورد تشویق قرار می گیرد تا با استفاده از صدای خود دیگران را در جامعه LGBTQ + ، به ویژه جامعه تراجنسیتی بلند کند. وی به این نشریه گفت: “ما می دانیم كه هستیم.” “مردم به این ایده های محکم چسبیده اند [about gender] زیرا باعث می شود مردم احساس امنیت کنند. اما اگر ما فقط بتوانیم همه پیچیدگی های شگفت انگیز مردم را جشن بگیریم ، جهان مکان بهتری خواهد بود. “وی افزود که می خواهد از” امتیاز و بستر خود برای کمک به راه هایی که می توانم استفاده کند. “بیشتر بخوانید به نقل از جلد او داستان پیش رو

  • در مورد چگونگی شیوع بیماری همه گیر به او کمک کرد تا با هویت و تصمیم خود برای جدایی از همسر اما پورتنر کنار بیاید: “ما دوست صمیمی باقی مانده ایم. من خودم وقت زیادی داشتم تا واقعاً روی چیزهایی تمرکز کنم که فکر می کنم از خیلی جهات ، ناخودآگاه از آنها اجتناب می کردم.”
  • در مورد بزرگ شدن در کانون توجه هرگز احساس راحتی نمی کنید: “من هرگز خودم را تشخیص ندادم. برای مدت طولانی حتی نمی توانستم به عکسی از خودم نگاه کنم.”
  • درباره احساس او پس از بیرون آمدن به عنوان همجنسگرا در سال 2014: “تفاوت در احساس من قبل از آمدن به عنوان همجنسگرایانه بعد از آن بسیار زیاد بود. اما آیا ناراحتی در بدن من هرگز برطرف شد؟ نه ، نه ، نه ، نه.”
  • در به عهده گرفتن نقش های جدید به عنوان بازیگر: “اکنون که در این بدن کاملاً همان که هستم از بازیگری بسیار هیجان زده هستم. مهم نیست چالش ها و لحظات دشوار این امر ، هیچ احساسی ندارد که اکنون احساس کنم.”

منبع تصویر: وین نیلی برای TIME

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>