صفحه الیوت عکس بدون پیراهن را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد

[ad_1]

به نظر می رسد الیوت پیج از عبارت “آسمان بیرون ، رانها بیرون” کاملاً استفاده می کند. روز دوشنبه ، این بازیگر 34 ساله با افتخار عکسی بدون پیراهن را با عنوان “اولین تنه شنای Trans bb #transjoy #transisbeauti” به اینستاگرام خود ارسال کرد. این تصویر نه تنها اولین تنه شنای الیوت را نشان می دهد ، بلکه اولین عکسی بدون پیراهن است که بازیگر در اینستاگرام خود از زمان جراحی برتر در اوایل سال جاری نشان داده است. ما تنها کسانی نبودیم که شاهد نمایش شاد الیوت ، نمایش او بودیم آکادمی چتر خانواده همچنین با جاستین اچ مین سرگرم شدند و اظهار نظر کردند “okkk تابستان آماده است” ، Emmy Raver-Lampman با اضافه کردن “OMG! بله! و به آن لبخند نگاه کن !!! ❤️❤️❤️ 🙌🏽🙌🏽🙌🏽” ، Ritu Arya اظهار نظر “8 بسته 😭❤️” ، و جردن کلر رابینز “به نظر می رسد خیلی خوب !!!! sharing” به اشتراک گذاشته است.

الیوت در دسامبر سال 2020 علناً به عنوان تراجنسی ظاهر شد و در نامه ای گفت: “نمی توانم شروع به بیان احساس قابل توجه آن کنم تا سرانجام عاشق کسی باشم که برای دستیابی به خود اصیل خود کافی هستم. “از آن زمان ، او در مصاحبه با زمان و در مکالمه اپرا. “با این بستر من ، امتیازی که دارم ، و دانستن درد و دشواری ها و مبارزاتی که در زندگی ام با آن روبرو شده ام ، چه رسد به آنچه بسیاری از افراد دیگر با آن روبرو هستند ، کاملاً مهم و مهم برای من احساس می شود الیوت به اوپرا وینفری گفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>