صفحه جلوی Supergoop را در رنگهای مختلف پوست مشاهده کنید – مرور

[ad_1]

یافتن ضد آفتابی که دوست داشته باشیم و در واقع از آن استفاده کنیم تقریباً بهترین کاری است که می توانیم برای پوست خود انجام دهیم. استفاده از ضد آفتاب ما را در برابر سرطان پوست محافظت می کند ، که مهمترین چیز است ، اما همچنین به حداقل رساندن سایر نگرانی های پوست – از جمله رنگ آمیزی زیاد ، روزاسه ، لکه های آفتاب و خطوط ریز کمک می کند. اما در حالی که می دانیم این حیاتی ترین محصولات مراقبت از پوست است ، اما برای یافتن محصولی که ما کاملاً دوست داریم از آن استفاده کنیم – تا کنون تلاش می شود. وقتی Supergop Superglow (32 پوند) روی میز WFH ما نشست ، بلافاصله تحت تأثیر قرار گرفت و هر چهار سردبیر POPSUGAR انگلستان را که آن را امتحان کردند. ما نمی توانستیم جلوی درخشش خود را بگیریم و تعجب کنیم که این نیز ما را در برابر آفتاب محافظت می کند.

حالا گول نخور ایجاد یک ضد آفتاب که تا این حد تحت تأثیر قرار گیرد کار ساده ای نیست. کرم ضد آفتاب راهی طولانی را طی کرده است (و منظور ما این است که a طولانی راه) از کرمهای ضخیم ، چسبناک و سفید که ما مجبور شدیم از کودکی استفاده کنیم. در سال 2007 ، هالی تاگارد ، بنیانگذار Supergoop ، تصمیم گرفت این را با استفاده از فرمول های هوشمند و کاربر پسند تغییر دهد که از ما در برابر آفتاب محافظت می کند و بر روی پوست احساس عالی می کنیم. متأسفانه برای ما در انگلستان ، مجبور بودیم به سفرهای برکه ای اعتماد کنیم یا امیدواریم که دوستان یا خانواده ما به ایالات متحده سفر کنند و ما بتوانیم چند لوله را به ما بازگردانند. دوستان ، دوستان خوب منتظر چیزهای خوبی هستند ، زیرا سریع به سال 2021 منتقل می شود ، و ما هم اکنون می توانیم به راحتی از فرمول غیرقابل مشاهده و نامرئی Supergoop و همچنین جدیدترین Glowscreen استفاده کنیم که چند ماه پیش در ایالت ایالت ایسایداید راه اندازی شد.

Glowscreen برای محافظت در برابر اشعه UVA و UVB با درجه SPF 30 طراحی شده است. فرمول خامه ای است اما سبک است (مانند یک رویای کامل خیس می شود) و رنگ طلایی نرم (که به صورت یکپارچه مخلوط می شود) است. این یک ضد آفتاب شیمیایی حاوی آووبنزون ​​، octisalate و octocrylene به عنوان محافظ است که به لطف افزودن اسید هیالورونیک ، ویتامین B5 و نیاسینامید فوق العاده آبرسانی نیز می کند. علاوه بر اینکه یک فرمول ضد آفتاب م effectiveثر است ، به لطف بافت ابریشمی (فقط یک دقیقه به آن زمان دهید تا روی پوست خشک شود) و براقیت مروارید و گرم و زیبایی که به شما می دهد – از درون درخشش و نه درخشش جشنواره فیلم.

من شخصاً یک محصول پر زرق و برق را دوست دارم ، با این حال ، متوجه شدم که Glowscreen به عنوان یک پایه SPF قبل از آرایش برای من بهترین عملکرد را دارد. متوجه شدم که با استفاده از دو انگشت (مقدار توصیه شده برای محافظت کامل در برابر آفتاب) ، عمده درخشش صادقانه بگویم ، شکایت ندارم ، اما برای لباس روزمره و بدون هیچ گونه آرایش ، کمی برای من خیلی زیاد بود (اگرچه اگر در تعطیلات باشم ، مقدار بسیار خوبی است). برای روزهای غیر آرایش ، من ابتدا دو انگشت مایع تحمل مواد معدنی Heliocare 360 ​​درجه (31 پوند) را استفاده کرده ام و سپس مقداری از صفحه نمایش Glowscreen را برای قسمت جلای آن برای جلوه فوق العاده اضافه کرده ام. فقط لطفاً یک Gwenyth انجام ندهید و این ضد آفتاب را فقط به عنوان یک برجسته و بدون محافظت مناسب در زیر استفاده کنید.

دستیار ویراستار کارا کیا – که خودش را “زنی دوست دارد که بدرخشد” توصیف می کند – واقعاً دوست داشت که چه تابشی به خودی خود بدهد و چه با آرایش بالا. در واقع ، او دوست داشت که این باعث درخشش عمده او شود و رنگ طلایی ظریف باعث می شود که او در آفتاب باشد. ناوی آهلوالیا ، دستیار دستیار ، احساسات من را تکرار می کند ، زیرا به عنوان یک پایگاه پیش از آرایش ، برای او بسیار خوب عمل می کند. و سوفیا پانیچ ، مدیر محتوای POPSUGAR انگلستان ، دوست داشت که Glowscreen بدون چرب بودن براق باشد ، که به عقیده او با ترکیبات زیادی از ضد آفتاب روی پوست ترکیبی او اتفاق می افتد ، علاوه بر این باعث گرم شدن سریع رنگ چهره او می شود.

رنگ لطیف هر یک از رنگهای پوست ما مطابقت دارد و کاملاً مخلوط شده است – انگشت شست بزرگی را از ما می گیرد. در مجموع ، می توانید بگویید که همه ما با Supergoop Glowscreen بسیار وسواس داریم. با استفاده از کرم ضد آفتابی که از این لذت بخش برخوردار است ، هرگز از استفاده مجدد از SPF شکایت نخواهیم کرد.

نحوه کار Supergoop Glowscreen بر روی چهار ویراستار POPSUGAR انگلستان را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>