صنعت روکش کاری در تلاش است تا برای دندانهای زرق و برق دار قیمت بگذارد

[ad_1]

بنابراین ، به هر حال ، به هر دلیلی ، خانم دالووی می گوید که می خواهد روکش تهیه کند. روکش نمای دندانی کوچکی است که از پرسلن یا کامپوزیت رزین ساخته شده است. دومی ارزان تر است ، اما دوام کمتری دارد و بیشتر در معرض لک شدن است. بیشتر دندانپزشکان زیبایی در پایان کار خود را با ساختن مدلی از لبخند جدید بیمار آغاز می کنند. یک سری مشاوره ها با دندانپزشک زیبایی خانم دالووی ممکن است به صورت مجسمه ای کوچک و ترکیبی از دندان های وی در صورت کامل بودن و یا با استفاده از طراحی به کمک کامپیوتر و تولید ساخت رایانه (CAD / CAM) لبخند تبدیل شود. می تواند بر روی صفحه ای طراحی شده ، از یک بلوک چینی یا کامپوزیت تراشیده شود و به صورت دندانهای آماده برای نصب جداگانه برگردانده شود. برای کسانی که می خواهند معماری از دست رفته را تعویض یا اصلاح کنند ، روکش هایی که از نظر استراتژیک قرار داده شده است ، امکان تجمع سالهای ارتودنسی در یک بعد از ظهر بدون درد را دارند. آنها همچنین دارای یک پاداش مخفی هستند که قادر به تبدیل یک رویه مجلل به یک روش بی ارزش است: آنها چهره انسان را تقریبا قابل تنظیم می کنند – حداقل در ناحیه استخوان فک پایین تا استخوان گونه ، که امکانات بی نهایت و شگفت انگیزی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، افزودن حجم به دندانهای جلویی ، می تواند دهان را کمی باز کرده و یک شکل کاملاً جدید لب ایجاد کند.

تمرین کنندگانی مانند مایکل آپا ، دندانپزشک زیبایی در Upper East Side منهتن ، بیش از پزشکان ، خود را هنرمند می دانند و ظهور فن آوری دیجیتال را به همان روشی که ممکن است ایو سن لورن در زندگی پس از مرگ با امکان تهیه لباس های چاپ سه بعدی شکنجه شود ، تحریم می کنند. برای پایان خداپسندتر ، آپا با قرار دادن ظروف چینی بر روی دندان برخی از بیماران خود (که شامل Chloë Sevigny ، Huda Kattan و یک زن و شوهر از اولسنس بزرگتر است) لبخند ایجاد می کند ، اگرچه ما نمی توانیم تأیید کنیم که همه آنها بیمار روکش هستند )

چنین پزشكانی ممكن است در شورای جهانی نخبگان دندانپزشكان آرایشی و بهداشتی موسوم به بنیاد بین المللی Oral Design كه مقر آن در زوریخ است ، تجدید نظر كنند. در اصل روکش های سازمان ملل متحد است. در سال 2013 ، با گذشت بیش از 30 سال از تأسیس آن ، بنیانگذار و صدراعظم غیررسمی شورا سرمقاله ای علیه “اهریمن سازی” از فناوری دیجیتال صادر کردند و یک انشقاق بین کسانی را که برای ساخت و ساز در مقابل کارآیی در جامعه دندان سازی ارزش قائلند ، تصدیق کردند. اما بقیه نامه های نامه با نگرانی در مورد اینکه آینده دیجیتال در بالاترین سطح مهارت دندانپزشکی چه کاری انجام می دهد (و شما می توانید برون ریزی را برای مشاغل صنعتگران نخبه دندان) انجام دهید.

چندین سال پیش در یکی از اولین مصاحبه های من با آپا ، او ساخت لبخند خود را به ساخت یک فراری تشبیه کرد. اخیراً ، او آن را به ساخت یک بوگاتی تشبیه کرده است ، یک ماشین گران قیمت تر. کمتر از 500 بوگاتی امروزه وجود دارد. ماشین ها فوق العاده به نظر می رسند و عملکرد خوبی دارند ، اما در واقع این موضوع مهم نیست. یک خریدار متوسط ​​بوگاتی از قبل دارای ناوگان کوچکی از گزینه های حمل و نقل است که شامل 42 ماشین ، سه هلی کوپتر و سه هواپیمای شخصی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>