ضد آفتاب دختر سیاه با استفاده از قابلیت غیر قابل ردیابی آن را SPF 45 مات می کند | مرور

[ad_1]

ضد آفتاب دختر سیاه اولین بار در سال 2016 با یک SPF خامه ای که یک بازیگر سفید را ترک نمی کند ، به صحنه زیبایی آمد. فرمول غیر قابل ردیابی این گزینه را برای افرادی که پوست تیره دارند ، به یک گزینه محبوب تبدیل کرد. اکنون ، این برند یک ضدآفتاب جدید اضافه کرده است – آن را مات SPF 45 بسازید – به ترکیب آن ، که من آنقدر خوش شانس بودم که توانستم آن را بدست آورم.

این فرمول مات برخلاف لوله قابل فشردگی مدل قبلی خود ، در یک بطری با پمپ و درپوش قابل جدا شدن قرار دارد. این ضد آفتاب سفید خامه ای نیست – در واقع اصلاً کرم نیست. قوام ژل مانند دارد و باعث می شود در عوض به سرم نزدیکتر شود.

احساس ابریشمی و آبرسانی تا حد زیادی به لطف چهار ماده خوب مراقبت از پوست در فرمول است. کره شی ، روغن نارگیل و اسکوالان به افزودن رطوبت به پوست کمک می کنند ، در حالی که آلوئه ورا می تواند به آرامش کمک کند ، به گفته رون رابینسون ، شیمی دان لوازم آرایشی. همه اینها را باید بگوییم ، کاربران از مزایای مغذی و ضد آفتاب در همه برخوردار هستند.

مونا گوهارا ، متخصص پوست و م boardسسه هیئت مدیره مبتنی بر کانکتیکات ، می گوید ضد آفتاب هایی از این دست ، یکی که می تواند چند وظیفه ای انجام دهد ، عالی هستند زیرا “[the skin-care benefits] استفاده از آن را لذت بخش ، سرگرم کننده و آسان کند. “وی هنگام خرید برای هر نوع ضد آفتاب ، اصرار دارد که” شما نمی توانید با محصول SPF 30 یا بالاتر با طیف گسترده ای سازش کنید. “تا زمانی که این شرایط را برآورده کند ، می تواند وارد بازار شود. یک لوسیون ، کرم ، یا فرمول ژل مانند.

بعد از مرطوب کردن ، حدود دو تا سه پمپ فرمول ابریشمی را روی صورتم شل کردم. گوهرا می گوید ، بدون توجه به فرمول ، مقدار ضد آفتاب به اندازه نیکل توصیه می شود. از آنجا که این محصول کاملاً شفاف است ، به راحتی با پوست من ترکیب می شود.

حسن نیت ارائه می دهد موضوع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>