طالع بینی جوزا جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی جوزا.

خوش آمدید به جولای ، معاشقه جوزا! ژوئن ستایش حرفه ای را به همراه داشت ، لعنت ، آیا شما این سزاوار آن هستید. شما حتی در ماه های منحرف کننده تابستان نیز سخت کار کرده اید و نتیجه خوبی هم دارد. شما می توانید تکانشی باشید ، به خصوص وقتی اعتماد به نفس شما بالا رفته است. در حالی که ما می خواهیم شما احساس خوبی داشته باشید ، از تصمیم گیری غیر منطقی در مورد خود مراقب باشید سه شنبه ، 6 ژوئیه. پیام رسان عطارد سیاره حاکم شماست و در حال حاضر در نشانه شما است و در این تاریخ ، نپتون رویایی را در ماهی ها (یک جنبه نامطلوب) به میدان می آورد. در نتیجه ، تفکیک واقعیت از داستان دشوار است. قبل از اینکه با پروژه های حرفه ای جدید موافقت کنید ، حتماً تمام اطلاعات را در اختیار داشته باشید.

شما پروانه اجتماعی زودیاک هستید و تمایل دارید یک برنامه شلوغ داشته باشید. شما آنقدر در مراسم شرکت می کنید که مردم تعجب می کنند دو نفر باشید. بالاخره شما توسط دوقلوها نمایندگی می شوید. با این حال ، اگر می توانید ، دعوت های مهمانی را در ماه جدید در سرطان شیرین رد کنید جمعه 9 جولای. این شب همه چیز در مورد خودآموزی با مراقبت از خود لوکس است. خوب ، خوب ، شما می توانید یک عاشق را دعوت کنید ، اما سعی کنید یک خواب زیبایی ، جوزای زیبا داشته باشید.

بر یکشنبه ، 11 ژوئیه، سیاره حاکم شما ، پیام رسان عطارد ، وارد سرطان بصری می شود و بخش مالی نمودار شما را روشن می کند. آیا شما به دلیل افزایش هستید؟ اگر چنین است ، اکنون زمان مناسبی برای درخواست یکی است. اما شما باید آماده شده به میز بیایید. تمام روش هایی که به پیشرفت شرکت و کارفرمایان کمک می کنید را بنویسید و آماده ارائه پرونده خود باشید. نه گفتن به یک جوزا دشوار است ، به ویژه هنگامی که تحقیق خود را برای پشتیبانی از یک بحث انجام می دهید.

شما به جذابیت و زندگی مهمانی مشهور هستید ، اما چیزهای جذاب دیگری برای شما وجود دارد. وقتی Chiron ، یک دنباله دار که به عنوان “شفا دهنده زخمی” شناخته می شود ، با قوچ برجسته و برجسته به قهقرا می رود پنجشنبه ، 15 جولای، از شما خواسته می شود که روی کارهای داخلی تمرکز کنید. شما در پنهان کردن زخم ها ، جوزا ، عالی هستید ، اما واقعیت این است که شما انسان هستید و آنها را دارید. اگر قبلاً برای آسیب دیدگی پردازش نکرده اید و حتی به یک نسخه بهتر از خود تبدیل نشده اید ، کار با یک درمانگر را در نظر بگیرید. اگر انگیزه ای باشد ، وقتی احساس خوبی دارید ، خوب به نظر می رسید.

و صحبت از احساس خوب بودن ، جوزا ، وقتی زهره ، سیاره عشق ، زیبایی و پول وارد یک باکره سخت کوش می شود ، می توانید انتظار اخبار مثبت مالی را داشته باشید. چهارشنبه 21 ژوئیه. اگر پرونده خوبی برای خود بسازید ، کار شما در این زمان نتیجه می دهد. در ماه کامل ، زمانی که تجلی پیدا می کند ، در دلو پیشرو در روز جشن بگیرید جمعه 23 جولای. دوستان را جمع کنید و بیرون بروید تا در آفتاب خیس شوید. یک پیک نیک ترتیب دهید (بله ، می توانید شراب بیاورید و زرق و برق بپوشید). در واقع ، پالت های آرایش مورد علاقه خود را برای بقیه ماه ژوئیه نگه ندارید ، زیرا سیاره حاکم شما ، عطارد ، در لئو وارد می شود سه شنبه ، 27 جولای. لئو به اندازه شما عاشق توجه است ، بنابراین این انتقال به این معنی است که بقیه ماه با دوستانتان خنده و شادی پر خواهد شد. خیس کن ، جوزا ، و در ماه آگوست می بینمت!

شما در این ماه جشن می گیرید ، جوزا. با استفاده از: لوسیون ضد آفتاب کاملاً لمسی و خشک Neutrogena ، 8 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>