طالع بینی جوزا مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی جوزا.

به من خوش آمدید ، کاریزماتیک جوزا! شما اخیراً در مورد روابط خود تأمل کرده اید و در اواخر آوریل ، ممکن است به خودتان سختی داده باشید. یادگیری از روابط گذشته یک چیز است ، اما در یک مرحله خاص ، گناه فقط یک لنگر است. وقتی سیاره حاکم شما ، پیام رسان عطارد ، به خانه ورود به سیستم وارد می شود دوشنبه ، 3 مه، سعی کنید آرام باشید. اگر همه عاشق شما شوند نمی توانید کمک کنید. این ترفند یافتن شخصی است که بتواند با شما همگام باشد.

هنگامی که ناهید ، سیاره عاشقانه ، نیز وارد علامت و خانه اول خود می شود شنبه 8 مه، وقت آن است که درمورد نیازهای خود صادقانه عمل کنید. اگر می دانید که فقط چیزی معمولی می خواهید ، فقط به دلیل اینرسی در یک چیز جدی قرار نگیرید. اگر خوشحال و عاشق هستید ، از آن لذت ببرید. تشخیص آن ممکن است دشوار باشد ، جوزا ، اما در مسائل عاشقانه ، گاهی اوقات این تفکر بیش از حد خود شماست که مانع شما می شود. از نیروی زمینی ماه جدید در برج ثور استفاده کنید سه شنبه ، 11 مه به دست آوردن وضوح. شما فردی با ذهن بسیار فعال هستید و یک تمرین مدیتیشن برای شما بسیار مفید است.

سیاره خوش شانس مشتری وارد ماهی ها و دهمین خانه اجتماعی شما می شود پنجشنبه ، 13 مه. اگر حتی ممکن باشد در شرف تقاضا هستید. این انتقال به همه کمک می کند تا رویاها را به واقعیت نشان دهند. برای شما ، این می تواند به معنای عضویت در یک زوج قدرت ، بدست آوردن شغل جدید یا ملاقات با دوستان جدید شگفت انگیز باشد. با این وجود مسیر ، شما در آستانه ورود به جامعه هستید و زندگی اجتماعی شلوغی خواهید داشت. پس از فاصله گرفتن از اجتماع و سفارشات در خانه ، همانطور که دنیا (با خیال راحت!) به عقب باز می شود ، شما برای این تغییر آماده هستید.

پولک های خود را بگیرید ، زیرا فصل شما به طور رسمی شروع می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت. اگر می توانید با خیال راحت این کار را انجام دهید ، حتماً با دوستان و اقوام از راه دور جشن بگیرید یا با برخی از دوستان نزدیک خود IRL برگزار کنید. شما از تعامل اجتماعی تغذیه می کنید. جشن وظیفه جوزا است. سپس ، سیاره زحل از عقب مانده حرکت می کند یکشنبه 23 مه، به یکشنبه ، 10 اکتبر. در این مدت از شما خواسته می شود که دنیای داخلی خود را حساب کنید و خود را با افراد و چیزهایی که برای شما طبیعی هستند محاصره کنید. از اوایل ماه به موضوعات برگردید ، سعی کنید با افرادی که ارزش های آنها با شما مطابقت دارد قرار بگذارید. نشانه شما دوقلوهای زودیاک است و در نتیجه ، همیشه به دنبال دیگری خود هستید. در حالی که اختلافات و بحث ها سالم است ، وقت آن است که دیگر وارد روابطی نشوید که از آغاز کار محکوم شده اند.

تو این ماه مشغول بودی عزیزم تولد. از ماه کامل و ماه گرفتگی در قوس شدید در روز استفاده کنید چهارشنبه ، 26 مه خنک شدن یک فیلم ، میان وعده و استراحت در اطراف تماشا کنید. گرفتگی ها وایلد کارت هستند. شما در یک روز منظم ، به اندازه کافی با درام کنار می آیید ، جوزا. تلفن خود را کنار بگذارید و از این شب بهانه ای برای ورود به سیستم استفاده کنید.

ماه مه با شروع واپس گرایی عطارد به پایان می رسد شنبه ، 29 مه. به یاد داشته باشید ، جوزا ، شما تحت تأثیر این واپس گرایی قرار دارید زیرا عطارد سیاره حاکم شما است. با این حال ، تا زمانی که آماده سفر و تأخیر در برقراری ارتباط نیستید و در برابر همه اصرارها برای برقراری رابطه جنسی با همسر سابق خود که هنوز عاشق شما است مقاومت نمی کند. ماه ژوئن می بینیم!

تقویم شما در حال پر شدن است ، جوزای افسانه. مطمئن شوید که ابروهای شما برای دوربین آماده است: مداد ابرو شارلوت تیلبری با موهای ابرو قابل تعویض مجدد مو ، 25 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>