طالع بینی ماهیان اوت 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیتی ماهی.

اوت مبارک ، زیبا ماهی! در پایان ماه جولای ، جسارت فصل لئو به شما کمک کرد تا خود را در اولویت قرار دهید. از آنجا که شما دارای چنین عمق احساسی هستید ، همدلی شما نسبت به دیگران گاهی اوقات باعث می شود که نیازهای شخصی خود را نادیده بگیرید. یکشنبه 8 مرداد یک قمر جدید را در لئو به ارمغان می آورد ، که نشان دهنده شروع های جدید است. این شب تاریک را چگونه می خواهید بگذرانید؟ مهم نیست بیرون بروید یا در خانه بمانید ، اما اطمینان حاصل کنید که بهترین کار را برای شما انجام می دهید تا آنچه از شما انتظار می رود. اگر رویداد کاری در راه است که باعث استرس شما می شود ، اگر می توانید برای یک حمام گرم خوب آن را کنار بگذارید.

بر چهارشنبه ، 11 آگوست، سیاره پیام رسان عطارد وارد دوشیزه معتبر و هفتمین خانه مشارکت شما می شود و به شما در ارزیابی مجدد ارتباطات در روابط کمک می کند. به عنوان آخرین نشانه زودیاک ، شما بسیار عاقل هستید ، اما گاهی اوقات مستعد خوشایند مردم هستید. در نتیجه ، گاهی اوقات عاشقان می توانند از شما سوء استفاده کنند. این حمل و نقل شما را تشویق می کند تا نیازهای خود را ارزیابی کرده و در مورد کارهایی که انجام می دهید و دوست ندارید صادق باشید. شاید شما در واقع نمی خواهید یک رابطه باز داشته باشید ، اما فقط سعی می کنید روند رو به پیشرفت را طی کنید. مخالفت با طبیعت واقعی شما تنها با دل شکستگی خاتمه می یابد ، بنابراین وقت آن است که با دیگران ارتباط برقرار کنید.

هنگامی که سیاره عاشقانه زهره وارد می شود علامت اصلی خود را از برج در دوشنبه ، 16 اوت، تلاش های ارتباطی شما نتیجه می دهد. گاهی اوقات نگران این هستید که دوستان و دوستداران و دوستانتان شما را به اندازه کافی دوست نداشته باشند ، اما آنها بیش از آنکه بفهمید شما را می پرستند. بازی ای انجام دهید که در آن به تمام کارهای خوب و دلسوزانه اطرافیان خود توجه بیشتری داشته باشید. تو خیلی دوست داشتنی ؛ شما فقط باید چشمان خود را باز کنید و آن را بپذیرید.

سیاره مستقل اورانوس به سمت عقب بر می گردد پنجشنبه ، 19 آگوست به جمعه 14 ژانویه در برج ثور لوکس این عقب گرد همه چیز در مورد بستن انتهای شل است. برای شما ، ماهیان عزیز ، وظیفه واپس گرای اورانوس شما این است که زندگی کاری خود را مرتب کنید. اگر هنوز در حال بهبودی از پیامدهای اقتصادی همه گیر هستید ، استرس نداشته باشید ، زیرا در این زمینه تنها نیستید. اما آن بودجه را تنظیم کنید ، در مورد فاکتورهای پرداخت نشده بررسی کنید و اگر به دنبال شغل جدید هستید ، درخواست دهید.

یکشنبه ، 22 آگوست آغاز فصل کمال گرایی بکر یک ماه کامل روشن در ترازوی شیرین است. برای مراسم زیبایی وقت بگذارید زیرا ماه کامل یک شب ملاقات ایده آل است. همه احساس رمانتیک می کنند و ستارگان با هم هماهنگ شده اند تا یک شب جادویی را برای شما رقم بزنند. اما تاریخ سکسی ماه کامل تازه آغاز کار است. هنگامی که پیام رسان عطارد وارد ترازو می شود دوشنبه ، 30 آگوست، برای صحبت های کثیف و چیزهای شیرین که در گوش شما زمزمه می شود آماده شوید. خوش بگذره و در ماه سپتامبر می بینمتون!

ماه کامل یک شب عاشقانه را به شما هدیه می دهد. اطمینان حاصل کنید که ابروهای شما تیز باقی می مانند: مداد ابرو Revlon ColorStay ، 10 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>