طالع بینی Capricorn مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی برج جدی.

به ماه مه خوش آمدید ، برج جدی! ماه گذشته دوباره با دوستانتان ارتباط برقرار کردید. شما سخت کار می کنید ، برج جدی ، اما باید برای بازی هم وقت بگذارید. اگر انگیزه ای باشد ، وقت گذاشتن برای خودتان کمک می کند تا در طولانی مدت بهره وری بیشتری داشته باشید. وقتی سیاره پیام رسان عطارد وارد جوزا های کاریزماتیک و خانه ششم سلامت شما می شود دوشنبه ، 3 مه، سعی کنید وقت بگذارید و عقب نشینی کنید و ارزیابی کنید که آیا حرفه شما بر سلامت روان شما تأثیر می گذارد. آیا شما بیش از حد کار می کنید یا خیلی لاغر گسترش یافته اید؟ نسبت به پول استرس دارید؟ سخت است اما آنچه می توانید انجام دهید تا تعادل کار و زندگی را پیدا کنید ، برج جدی عزیز. در غیر این صورت ، شما دچار فرسودگی شغلی می شوید ، که سلامتی و روابط شما را تحت فشار قرار می دهد.

ونوس ، سیاره عاشقانه ، همچنین وارد جوزا و خانه ششم سلامت شما می شود شنبه 8 مه. این حمل و نقل از شما می خواهد که روابط عاشقانه خود را بررسی کنید. آیا به لق یا عاشق خود عشق و توجه کافی می دهید؟ حتی وقتی عمیقا عاشق هستید ، تمایل دارید تمام وجودتان را در حرفه خود بریزید و تصور کنید که شریک زندگی شما همیشه در کنار شما خواهد بود ، اما روابط نیز به کار نیاز دارد. وقت خود را برای برنامه ریزی یک شب خرما ، خرید گل همسرتان اختصاص دهید یا به آنها یادآوری کنید که اهمیت آنها برای شما چقدر است.

یک ماه جدید در برج ثور و پنجمین خانه لذت شما سه شنبه ، 11 مه، ارگاسم و شادی را به ارمغان می آورد. اگر در رابطه هستید ممکن است پاداش ابراز عشق خود را پیدا کنید. اگر مجرد هستید ، اسباب بازی های جنسی را بیرون بیاورید. شاید حتی وقت آن رسیده که به برنامه های دوست یابی برگردیم.

سیاره سعادت مشتری وارد حوت ها و سومین خانه ارتباطی شما می شود پنجشنبه ، 13 مه. این حمل و نقل در واقع تبدیل رویاها به واقعیت است. به دنبال موضوعات ابتدای این ماه ، از شما خواسته می شود احساسات خود را به صورت کلامی بیان کنید. بعضی اوقات ، حتی وقتی قلب شما از عشق می ترکد ، بیان احساسات برای شما دشوار است. این تغییر کیهانی به شما کمک می کند تا خواسته های عاشقانه خود را بیان کنید. اگر می خواهید یک رابطه را رسمی کنید یا کارها را به سطح بالاتری برسانید ، اکنون زمان انجام این کار است.

ماه گذشته ممکن است شما شروع به دیدن دوستان خود کرده باشید زیرا واکسن به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد ، و زندگی اجتماعی شما اکنون با شروع فصل پچ پچ دوقلوها حتی شلوغ تر می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت. اندکی بعد ، سیاره حاکم شما ، کیوان مسئول ، از واپس گرایانه می رود یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر. این حمل و نقل از شما می خواهد مرزها را تعیین کنید ، برج جدی. به دلیل تغییر در فصل ها و استفاده از واکسن ، این بدان معنی است که شما در حین انجام برنامه های IRL میزان راحتی خود را پیدا می کنید. همچنین این نیاز شما را برای یافتن تعادل کار و زندگی از اوایل ماه به شما یادآوری می کند. هر دقیقه روی این زمین ارزشمند است و شما نمی خواهید همه آن را صرف کار خود در زمین کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>