طراح فیبی فیلو با مارک خود به مد بازگشت

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 07 دسامبر: فیبی فیلو در 7 دسامبر 2010 در جوایز مد انگلیس در ساووی در لندن ، انگلیس شرکت کرد.  (عکس از گرت کاترمول / گتی ایماژ)

طراح Phoebe Philo پس از سه سال وقفه ، پس از خروج از خانه مد سلین ، در سال 2017 اعلام کرد که دوباره به مد باز می شود. این طراح از سال 2008 به این برچسب پیوست و تأثیر بسزایی نه تنها در نام تجاری ، بلکه در صنعت مد نیز ایجاد کرد. در کل. فیلو با برچسب معروف خود و با پشتیبانی بزرگترین شرکت چند ملیتی جهان ، LVMH ، برمی گردد. این شرکت فقط سهام کوچکی در مارک جدید Phoebe Philo خواهد داشت که به طراح اجازه می دهد بدون محدودیت خود را کاملاً بیان کند.

در اعلامیه بازگشت خود ، فیلو گفت که “حضور در استودیوی من و ساختن یک بار دیگر هیجان انگیز و بسیار باورنکردنی است. من بسیار مشتاقانه منتظر هستم تا بتوانم با مخاطبان و مردمم در همه جا تماس بگیرم. برای استقلال ، اداره و آزمایش شرایط من برای من بسیار مهم است. “

این برند قرار است با قول “کیفیت استثنایی” در ژانویه 2022 راه اندازی شود و تاکنون جزئیات بیشتری در این باره ارائه نشده است. مشخص نیست که آیا برچسب جدید فقط لباس زنانه خواهد بود یا نه ، اما با توجه به شهرتی که فیلو برای خود ایجاد کرده است ، تنها می توانیم فرض کنیم که لباس زنانه قسمت عمده ای از بازگشت او خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>