طراح لباس کرولا در لباس پوشیدن اما استون

[ad_1]

دلایل زیادی برای تماشا وجود دارد کرولا، فیلم لایو اکشن با بازی اما استون به عنوان شخصیت اصلی و اقتباس شده از رمان دودی اسمیت صد و یک دالمی و دیزنی 101 دالمی حق امتیاز. عمدتا لباسهای براق و افسانه.

داستان این داستان در دهه 1970 در لندن و در دوران پانک راک واقع شده است و در پس کوچه استلا ، یک طراح مد یتیم و مشتاق قرار دارد که با کمک دوستان ریزترش ، جاسپر (جوئل فرای) و هوراس (پل والتر هاوزر) ، کار در فروشگاه شیک لیبرتی لندن و سرانجام توسط بارونس فون هلمن (اما تامپسون) استخدام می شود. در سفر خود برای تبدیل شدن به یک شرور تمام عیار ، سلطنتی پوش ، Cruella de Vil ، هواپیماربایان Sartorial از جمله یک نمایش مد چریکی و یک لباس کوتاه کوتاه که کاملاً از پروانه ساخته شده است ، دنبال می شوند.

POPSUGAR با کرولا جنی بیوان ، طراح لباس ، برنده جایزه اسکار و تونی که اعتبارات قبلی وی شامل می شود یک اتاق با چشم انداز و Mad Max: Fury Road، درمورد اینکه چگونه لباس بازیگران فیلم مد عظیم الجثه بود.

POPSUGAR: کرولا چنین فیلمی مد محور است. حتی از کجا شروع کردید؟

جنی بیوان: راهی که من همه چیز را شروع می کنم – با وحشت کامل ، بدیهی است ، زیرا بسیار عظیم بود. [laughs] من واقعاً در مورد اینکه آیا باید بگیرم شک داشتم [the movie] روشن است ، اما من تصمیم گرفتم که فقط دنبال آن بروم. در هر شکل طراحی لباس ، شما از فیلمنامه و دید کارگردان شروع می کنید ، سپس لیست های بسیار کسل کننده ای از هر شخصیت و آنچه که آنها نیاز دارند تهیه می کنید. در همان زمان ، من تحقیق کردم و از حافظه خودم استفاده کردم ، زیرا در دهه 70 خیلی دوست داشتم. من حرفه خودم را به عنوان یک طراح تئاتر شروع می کردم و صحنه ها را به جای لباس انجام می دادم. سپس تابلوهای خلق و خوی را جمع کردم.

PS: تابلوهای خلق و خوی چه شکلی بودند؟ از کجا الهام گرفتید؟

JB: آنها کاراکترهای زیادی داشتند. من جمعیت را نیز انجام می دهم ، زیرا این زمینه را برای من ایجاد می کند که شخصیت از کجا می آید. من یک تخته سگ درست می کنم که شبیه صاحبان آنها ، گاو های قرن 18 ، گاو های سیاه و سفید ، مردم خیابان در لندن ، خانه های مد است. سپس من وارد شخصیت های واقعی می شوم و شروع به فکر کردن می کنم [Cruella’s] مادر ، بارونس. . . این یک دنیای کامل است که من در آن زندگی می کنم.

PS: خانه های مد خاصی وجود دارد؟

JB: BodyMap ، ویوین وست وود – کل نوع تفنگ های جنسی و جاده کینگ است. من همیشه قدری بیگانه بودم – من به آن مد بد بو علاقه ای نداشتم ، اما تمام احساس آن زمان را به یاد می آورم. دیور برای بارونس نیز تأثیر زیادی داشت. من بسیاری از مسائل قدیمی را بررسی کردم Vogue از دهه 60 و 70

PS: از کجا لباس خریداری کرده اید؟

JB: ما اساساً هر آنچه از آن دوره پیدا کردیم را جمع آوری کردیم. در انگلیس و لس آنجلس فروشگاه ها و بازارهای پرنعمت و خانه های لباس زیادی وجود دارد و من می خواهم به آنها حمله کنم. بسیاری از ایده ها از پورتوبلو گرفته شده است. همچنین یک بازار شگفت انگیز محصول در نیویورک به نام A Current Affair وجود دارد. با استفاده از کل این مجموعه ، ما به ملاقات اما رفتیم. در آن زمان من همچنین در مورد چگونگی استفاده از برخی از آن فکر کرده بودم ، اما برخی از آنها کاملاً حدسی بود. بیشتر به درک او و آنچه به نظر او خوب می آمد بیشتر بود – چه چیزهایی ممکن است خیلی زود باشد ، چه چیزهایی پیچیده تر ، چه چیزهایی برای لحظات بزرگتر کار می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>