طرفداران لحظه افتخار پدر پل رود را در دیدار مجدد دوستان جلب می کنند

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 16 اکتبر: پاول راد در 16 اکتبر 2019 در لس آنجلس ، کالیفرنیا در نمایش برتر

منبع تصویر: گتی / چارلی گالای

در حالی که دوستان تجدید دیدار از هر لحاظ ادای احترام به هواداران بود ، یکی از اعضای بازیگر به طور محسوسی در ویژه برنامه HBO Max گم شده بود: مایک هانیگان از Paul Rudd ، یا باید بگوییم Crap Bag ، که در دو فصل گذشته این بازیگر پسر دوست پسر فیبی و بعدا شوهر بود نشان دادن متأسفانه ، رود به دلیل زمان “فوق العاده دشوار” فیلمبرداری ، به ویژه در هنگام شیوع بیماری همه گیر ، نتوانست خود را به دیدار مجدد برساند ، اما این مانع از احترام او و شخصیت او به طرفداران نشد.

در پایان دیدار ، همانطور که بازیگران و عوامل آن در آخرین روز فیلمبرداری بسیار احساسی این برنامه تأمل می کردند ، عکسهای مجموعه و جمعیت اطراف آن به قسمت اصلی بافته می شد. این زمانی بود که طرفداران چشم عقاب متوجه شدند که در میان جمعیت تماشا می کنند که باند چگونه تعظیم خود را انجام می دهد رود با دوربین فیلمبرداری خود خم شده است، مانند یک پدر مغرور به نظر می رسد. ظاهراً ، رود قبل از اینكه مادر رجینا جورج در صحنه ظاهر شود ، این را چیزی كرده است. در حالی که متأسفانه رود در حال حاضر ظاهر نشد ، بازی شیرین او از گذشته به هواداران یادآوری می کرد که ما چقدر مایک ، هفتمین دوست غیر رسمی را دوست داریم.

https://www.youtube.com/watch؟v=9rcqGBrHDtw

در سال 2004 ، تنها چند هفته پس از پایان فیلمبرداری برای سریال ، راد در آنجا متوقف شد اواخر شب با کنان اوبراین برای بحث درباره نهایی. او اعتراف کرد که “واقعاً عجیب” بود زیرا او یکی از این گروه نبود ، اما افتخار داشت که در آن عضو شود. (منظورم این است که لبخند او در حالی که تماشا می کرد چگونه تعظیم می کند همه چیز را می گوید.) رود در آن زمان گفت: “گریه های زیادی وجود داشت و حتی در حین خواندن و در هنگام ضبط صدا. “این احساس به وجود آمد که انگار کاملاً نباید آنجا باشم. احساس می کردم دارم مشغول استحمام کسی هستم. درست نبود.”

او که استندآپ بود ، کنار رفت و از کمان آخر فیلمبرداری کرد تا بازیگران برای همیشه به خاطر بسپارند. به افرادی که ویرایش کردند دوستان به هم پیوستن ، ما می گوییم از شما برای به اشتراک گذاشتن آن لحظه با شکوه تشکر می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>