طرفداران ناراحت هستند که شاه سیاه است در Emmy مورد سرقت قرار گرفت

[ad_1]

نامزدهای امی امسال در تاریخ 13 ژوئیه اعلام شد و در حالی که تعداد معدودی نامزد تاریخ ساز و جاروبرقی دسته ای وجود داشت که بسیاری از جشن ها را برای ما به ارمغان می آورد ، به ناچار چند پروژه نیز وجود داشت که به طور کامل رد شدند. یکی به ویژه ، بیانسه Black Is King است، از هر گروهی ، یعنی جایزه مدلینگ برجسته معاصر ، بسته شد و طرفداران آلبوم تصویری به حق ابراز خشم خود را از دست و پا زدن از طریق رسانه های اجتماعی.

Black Is King است تابستان گذشته در دیزنی + آغاز به کار کرد و به عنوان نامه ای عاشقانه به فرهنگ سیاهان و آفریقا به مردم ارائه شد. فارغ از آهنگهای جذاب و مدهای انداختن فک ، بسیاری از طرفداران که در این پروژه تنظیم شده بودند ، بلافاصله با ده ها مدل موی حماسی که از هر ویدئو موج می زدند – و دلیل خوبی هم داشتند.

در طول کل پروژه 90 دقیقه ای ، ملکه و همکارانش ده ها مدل موی پیچیده و الهام گرفته از آفریقا – مانند نوارهای جعبه ای و گره های بانتو – و آرایش های فوق العاده را فشار دادند. نیل فارینا ، آرایشگر اصلی فیلم ، در مصاحبه ای با کاسمپولیتن سال گذشته ، او در کنار تیم دیگر سبک های با استعداد خود مانند شیا چارلز ، ناکیا کالینز ، کندرا گاروی و سافیا وارنر ، فقط در مدت شش روز بیش از 40 کلاه گیس برای کارهای بصری ایجاد کرد.

کیم کیمبل ، که همچنین روی این فیلم کار کرده بود ، سال گذشته در مصاحبه با POPSUGAR گفت که یکی از سبک های به یاد ماندنی آن ، مدل موی بافته شده 30 پا که بیانسه در فیلم “آب” استفاده کرد ، سه روز طول کشید و شش سبک به پایان رسید.

“این باید چالش برانگیزترین باشد زیرا ما 30 فوت بافته نشده بودیم [before]و ما هنوز مطمئن نبودیم که چگونه از آن استفاده خواهد شد “، کیمبل گفت.

از جمله کسانی که برای مدل مو Emmy نامزد شده اند ، تیم های یک ظاهر طراحی برای نمایش هایی مانند صدا، رقص با ستاره ها، شنبه شب زنده، مسابقه کشیدن RuPaul، و HBO Max افسانهای، و گرچه این بدان معنا نیست که آرایشگرانی که در این نمایش ها کار می کردند لیاقت این را ندارند که به دلیل سخت کوشی شان شناخته شوند ، اما آکادمی تلویزیون در تأیید کارهایی که انجام داده است Black Is King است یادآوری دیگری برای بسیاری از افراد است که به راحتی در حرفه های زیبایی سیاه پوست که در پروژه های سیاه کار می کنند در هالیوود تعطیل می شوند آسان است.

زیاد Black Is King است طرفداران از طریق رسانه های اجتماعی نظرات خود را در مورد اخلال ابراز داشته اند. پیش از این بخوانید تا ببینید برخی از آنها چه گفته اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>