طناب پرشی چقدر باید طول بکشد؟

[ad_1]

طناب پرش شما چه مدت باید طول بکشد؟

آنچه من در مورد پرش از تمرینات دوست دارم این است که آنها نه تنها یک روش عالی برای حفظ فرم هستند ، بلکه بسیار راحت هستند. تمام آنچه شما نیاز دارید کفش های تمرینی و طناب پرشی است. در هنگام شیوع بیماری همه گیر ، هنگامی که سالن های بدن سازی و استودیوهای تناسب اندام تعطیل بودند ، من به عنوان یک روش آسان برای ورزش و کنترل اضطراب ، از جست و خیز استفاده می کردم. و گرچه شروع به جست و خیز برای من آسان بود ، من فهمیدم که پیدا کردن طول طناب مناسب می تواند کمی مشکل باشد. بنابراین POPSUGAR برای اینکه بفهمد طناب پرشی دقیقاً باید چه مدت طول بکشد ، با یک متخصص صحبت کرد.

تامی اسمیت ، مربی شخصی دارای مجوز ACE و صاحب Fit Healthy Momma ، گفت که سه عدد جادویی است که می توان طول طناب را پیدا کرد. اسمیت گفت: “به عنوان یک قانون کلی ، شما باید هدف خود را تهیه یک طناب پرش کنید که حدود سه فوت بلندتر از شما باشد تا اطمینان حاصل کنید که خیلی طولانی یا کوتاه نیست ، که می تواند منجر به آسیب دیدگی یا فرم نامناسب پرش شود.”

برای محاسبه طول طناب خود ، فقط سه عدد اضافه کنید و از آنجا می توانید به بالا یا پایین بچرخید تا طول ایده آل را پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر 5’3 اینچ هستید ، می خواهید طنابی به طول هشت فوت داشته باشید ، اما اگر 5’9 ساله باشید ، ممکن است بخواهید طنابی را به طول نه فوت جمع کنید. اما نگران نباشید ، اگر تمایلی به انجام ریاضیات ندارید ، روش دیگری برای تشخیص طول طناب مناسب برای شما وجود دارد. اسمیت توضیح داد که یک روش بسیار ساده برای بررسی اینکه آیا از طناب پرش اندازه مناسب استفاده می کنید وجود دارد. اسمیت گفت: “یک روش عالی برای آزمایش اینکه آیا طول طناب شما مناسب است این است که در وسط آن بایستید و دسته ها را به صورت کشیده بکشید.” “شما می خواهید انتهای طناب پرشی شما به اطراف زیر بغل شما بخورد.”

اگر از یافتن این طول طناب مناسب کاملاً عصبی هستید ، اسمیت خرید یک طناب قابل تنظیم را نیز توصیه کرد. وی گفت: با استفاده از یک طناب قابل تنظیم ، شما می توانید طول را اصلاح کنید تا مطمئن شوید که طول ایده آل برای شماست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>