عشق من به زرق و برق و ابراز صریح جنسیت عجیب و غریب من دست در دست هم

[ad_1]

اتمام آرایش من با هایلایت ژل زرق و برق صورتی در این مرحله ماهیت دوم شده است ، اما همیشه اینطور نبود. در حالی که به عنوان یک عضو بسته در انجمن LGBTQ + بزرگ شده ام ، دائماً احساس وظیفه می کردم که با هم مخلوط شده و توجه را از خودم دور کنم. از آنجا که من چاره ای نداشتم ، دقیقاً همان کار را کردم. در اواخر نوجوانی بود که عشق من به زرق و برق و ابراز صریح جنسیتم شروع به همزیستی کرد.

به تجربه من ، ایستادن و درخشش در روش هایی که متفاوت از هنجار بود ، مورد تأسف قرار گرفت. ذاتاً ، من به عنوان یک فرد کوئر ، با آنچه جامعه می گفت فقط با موجودیت طبیعی متفاوت است. هر کاری کردم ، به دلیل این که من بودم “پذیرفته نشد”. هویت من جشن گرفته نشد و قطعاً خودم هم جشن نگرفتم.

هنگامی که کودک بودم ، مانند بسیاری از دختران دیگر با زرق و برق و رنگین کمان وسواس داشتم. من با اسپری موی زرق و برق و کوله پشتی رنگین کمان به مدرسه رفتم. خوب و “عادی” بود زیرا من یک دختر کوچک بودم.

وقتی بزرگ شدم ، فهمیدم بسیاری از هم سن و سالانم شروع به لباس پوشیدن به شیوه های کم نشاط کردند. این قطعاً سبک من نیست ، اما به خاطر سازگاری دنبال کردم. کلیپ های پروانه رنگین کمان من با بارت های بژ جایگزین شدند. من تاپ های درخشان Limited Too خود را به نفع تی شرت های قدیمی ساده رها کردم.

با این حال ، وقتی وارد دانشگاه شدم ، دیگر نمی توانستم این کار را انجام دهم. من از پنهان کردن آنچه که هستم خسته شده بودم و آن زمان بود که مسئولیت را به عهده گرفتم. با کمک زرق و برق ، توانستم خودم باشم.

با احترام از کیسی کلارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>