عطرهایی با رایحه جنگل که فضای باز را به داخل می آورند – بررسی 2021

[ad_1]

تنها بودن در طبیعت یک تجربه باشکوه است. درختان به تنهایی کافی هستند تا من را به گریه اندازند – بسیار پیر ، بسیار بلند ، مانند آبراهام لینکلن. لطفاً من را در کوه شروع نکنید ، وگرنه مجبور می شوم زرق و برق دارترین شعری را که خوانده اید بنویسم.

این ایده که بیرون بودن باعث می شود انسان احساس خوبی داشته باشد ، به طرز خسته کننده ای قدیمی ، خسته کننده و بدون بحث است و توسط هنری دیوید تورو و رالف والدو امرسون به طرز خسته کننده ای تایید شده است. این مفهوم اخیراً دوباره محبوب شد و به عنوان یک عمل فرهنگی عجیب و غریب تغییر نام یافت: Shinrin-yoku ، به معنای واقعی کلمه و کاملاً توصیفی از ژاپنی به عنوان “غسل جنگل، “فقط به دهه 1980 برمی گردد ، اما بر اساس اصول پرستش طبیعت شینتو در ژاپن ساخته شده است.

و برخلاف سایر اشکال طب شرقی ، مانند طب سوزنی ، شینرین-یوکو موضوع قابل توجهی از مطالعه بالینی است که زمان طبیعت را با فشار خون پایین و تولید کورتیزول مرتبط می کند – بیشتر به لطف فیتونسیدها یا روغنهای اساسی حاصل از چوب. آنها آفات را دفع می کنند اما زیبایی والای طبیعت را به مغز ما یادآوری می کنند. چقدر در مقایسه با آن احساس بی معنی می کنیم و چقدر خوشبخت هستیم که در آن وجود داریم. این مفهوم بین سال های 2016 و 2020 مورد توجه خارق العاده قرار گرفت ، تاریخ های جالبی که بعداً به بررسی آنها می پردازم.

استحمام در جنگل اخیراً در بازار زیبایی مصرف کننده نیز نفوذ کرده است. مژده برای آن دسته از ما که مدتی است نزدیک جنگل ژاپن نبوده ایم! در عوض ، من با پیوند زبان شاداب بویایی آن به خانه ام ، بیرون را وارد می کنم. عالی پیش میره ، ممنون میشم بپرسید در اینجا بهترین موارد من است.

من خارج از غبار همه چیز هستم

“حمام کردن جنگل در بطری”: I’m Out Out مزایای سلامتی shinrin-yoku را به صورت چهار اونس صورت و بدن ، که دارای نخلستان متراکمی از روغنهای اساسی چوبی ، مانند سرو ، کاج ، سوزن صنوبر ، هینوکی است ، تجویز می کند.

من بیرون هستم ، اما داخل هستم – می فهمید؟ ظهر خود را غرق می کنم: یادداشت های مهارکننده درخت چای درون بینی من را خاردار می کند تا زمانی که به سیستم لیمبیک مغز من برسد و به او می گوید که ، با وجود آنچه که شنیده است ، بدن من در حال حاضر کاملا در جنگل است و عاشق آن است !

تصویر محصول

من خارج از غبار همه چیز هستم

“حمام کردن جنگل در یک بطری”: “من بیرون هستم” مزایای سلامتی shinrin-yoku را به صورت چهار اونس صورت و بدن ، که دارای نخلستان متراکمی از روغنهای اساسی چوبی ، مانند سرو ، کاج ، سوزن صنوبر ، هینوکی است ، تقطیر می کند. من بیرون هستم اما داخل هستم – می فهمید؟ ظهر خود را غرق می کنم: یادداشت های مهمی از درخت چای درون بینی من را خاردار می کند تا زمانی که به سیستم لیمبیک مغز من برسد و به او می گوید که ، با وجود آنچه که شنیده است ، بدن من در حال حاضر کاملا در جنگل است و عاشق آن است ، خوب؟

ریه های جنگل Nue Co

ریه های Forest Nue Co ، فیتونسیدها را به شکل عطری پوشیدنی ارائه می دهد که بوی آن کمتر شبیه جنگل ژاپن و بیشتر شبیه آبگرم لوکس واقع در جنگل ژاپن است. قرار است برخی از واکنشهای بیولوژیکی همان استحمام در جنگل را تحریک کند – این مارک تحقیقی را انجام داد که اثرات آرا را به اتفاق آرا گزارش داد ، اگرچه اندازه نمونه 65 نفره نسبتاً کوچک بود. تنها تفاوت مشخصی که هنگام پوشیدن آن مشاهده می کنم این است که بوی من به میزان قابل توجهی بهتر است. از هرگونه احساسات جانبی پس از آن استقبال می شود.

تصویر محصول

روغن عطر یاس یاس Nest

Nest Fragrance از طریق روغنهای معطر تک نت خود ، گزینه هایی را به ارزش گذرنامه ارائه می دهد که من آن را روی بدن خود می مالم یا در پخش کننده خود می ریزم. آیا اتاق خواب من یک باغ گل رز ترکی خواهد بود ، یا یک گلدان یاس هندی؟ آیا مچ دستان من بوی ماداگاسکار یا جزیره ای در اقیانوس آرام جنوبی می دهد؟ اینها س questionsالات بلاغی است زیرا من فقط از یاس استفاده می كنم ، اما خوب است وقتی بدن بدن نمی تواند ذهن را سرگردان كند.

تصویر محصول

روغن عطر یاس یاس Nest

DS و دورگا جازمین یوکاتان

Diptyque به پاریس همانطور DS و دورگا به نیویورک است. علامت تجاری عطر و بوی بی احترامی عطر ، داربست نت های کلاسیک (مانند یاسمن) با دنیای ساخته شده (مانند نفس شدید جنگل های بارانی مکزیک) که ممکن است خارج از تصور بروکلینیت وجود نداشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>