عطرهایی که بوی تعطیلات تابستانی 2021 می دهند

[ad_1]

ساحل مدیترانه ، جزایر یونان ، سواحل بارسلونا یا گشت و گذارهای دور به بهشت ​​های گرمسیری مانند تاهیتی یا بورا بورا را ترجیح می دهید ، منکر این نیست که ما انگلیسی ها عشق تعطیلات تابستانی ما سال گذشته بسیاری از ما را قادر به دور شدن نکرده است ، و متأسفانه هنوز نمی دانیم ماه های تابستان 2021 در مورد سفرهای بین المللی چگونه به نظر می رسند ، اگرچه شانس خوبی برای ما وجود دارد بیشتر وقت خود را صرف گشت و گذار در بسیاری از سواحل ، پارک های طبیعی و گریزهای کشور در مرزهای خود می کنیم. و در حالی که انگلستان مکانهای بسیار زیبایی برای تعطیلات دارد – برخی از سواحل ولز به همان اندازه زیبا هستند که در اسپانیا – ما دروغ نمی گوییم ، بخشی از ما واقعاً 40 مورد سازگار را از دست می دهد. درجه حرارت درجه ، آسمان آبی روشن و غذاهای محلی از مکانهای تعطیلات تابستانی مورد علاقه ما.

یکی از راه هایی که می توانید خود را از طریق اقیانوس منتقل کنید بدون اینکه در هواپیما جهید؟ عطر نه ، جدی نه تنها عطرهای زیادی در آنجا وجود دارد که از مقصد محبوب تعطیلات تابستانی الهام گرفته شده اند – مانند پورتوفینو ، تاهیتی و مراکش – بلکه حس بویایی شما همچنین یک دستگاه قدرتمند یادگاری است ، به عنوان مثال کمک حافظه ، که می تواند به شما کمک کند به طور زنده یک زمان گذشته ، یا رویداد اگر چند سال پیش سفر خود را به کاپری دوست داشتید ، می توانید با اسپری کردن ادوپرفیوم Acqua di Parma’s Arancia di Capri ذهن خود را با رایحه های نارنجی ، نرولی و کارامل به آنجا برگردانید. تا به حال با دوستان خود جنوب غربی آمریکا را کاوش کرده اید؟ خوب ، آریزونا بلوم از خیابان فلورال هم گرمای خشک و هم گیاهان و جانوران متمایز صحرای آریزونا را به تصویر می کشد.

همه عطرهایی که بوی تعطیلات تابستانی می دهند از محلی خاص الهام نمی گیرند. برخی فقط برای این است که بوی یک روز در ساحل را داشته باشند. بسیاری از این عطرها – معروف ترین آنها شامل Estée Lauder Bronze Goddess ، Bobbi Brown Beach و Tom Ford Soleil Blanc – از رایحه های خامه ای مانند نارگیل ، گل های سفید و وانیل برای آن شیرینی گرمسیری ، مشک استفاده می کنند تا به آنها عطر و بوی پوست بدهد “نوعی کیفیت برای برانگیختن حس بوی شما پس از یک روز گذراندن در آب نمک و خورشید و یادداشتی بنام بنزوئین ، که یک رزین طبیعی است و کمی بوی وانیل می دهد و برای تولید حس گرما و گرما در بدن استفاده می شود. رایحه ها

بنابراین اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید خود را به آن تابستان برساند صرف نظر از اینکه ما می توانیم در سطح بین المللی سفر کنیم یا خیر ، بنشینیم ، یک نوشیدنی میوه ای (چتر بسیار ریز توصیه می شود) را بخوریم ، و به خواندن ادامه دهید تا همه عطرهای مورد علاقه ما را کشف کنید بوی دقیقاً مانند تعطیلات تابستانی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>