علامت زودیاک برج حمل: ویژگی های شخصیتی و تاریخ های ورود به سیستم

[ad_1]

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

برج حمل دوست دارد شماره یک باشد ، بنابراین جای تعجب نیست که این قوچهای جسور اولین علامت زودیاک باشند. جسور و جاه طلب ، برج حمل حتی با چالش ترین موقعیت ها (که مناسب است ، زیرا قسمت بدن مرتبط با برج حمل سر است) شیرجه می زند. برج حمل ، مانند علائم آتش نشان خود ، لئو و قوس ، یک رهبر پرشور ، با انگیزه و اعتماد به نفس است که با خلق و خوی شاد و قاطعیت بی امان خود جامعه را ایجاد می کند. آنها در رویکرد خود پیچیده و مستقیم ، غالباً از جزئیات کامل و ظرافت های غیرضروری ناامید می شوند. آنها چیزهای سریع و کثیف را دوست دارند ، خلق و خویی که در تمایلات جنسی آنها نیز منعکس می شود.

برج حمل نشانه ای اساسی است که نه تنها فصل بهار بلکه کل چرخ زودیاک را شروع می کند. ستاره شناسان معتقدند که هر علامت درسهایی را می آموزد که توسط علائم قبلی جذب شده است ، چه شادی آور و چه دردناک. در مورد برج حمل ، هیچ حکمت وراثتی وجود ندارد: برج حمل با خوش بینی کور ، با زندگی با برق لذت زندگی که کاملا تکمیل کننده تکانه متمایز آنها است.

این نشانه های آتش فکر می کنند بعد از آنها جهش می کنند ، که اغلب منجر به درسهایی می شود که از راه سخت آموخته اند. برج حمل روح منحصر به فرد است (در حالی که نشانه مخالف برج حمل ، برج تراز ، نماد مشارکت است). این قوچها از فلسفه “هر شخصی برای خودشان” پیروی می کنند. گرچه این تعیین سرنوشت می تواند الهام بخش باشد ، اما برج حمل باید مراقب تمایلات خودخواهانه باشد.

این علامت توسط مریخ ، سیاره قرمز پویا به نام خدای جنگ رومی ، اداره می شود. بر این اساس ، این قوچهای شجاع همیشه مسلح و آماده نبرد هستند. برج حمل معروف به مزاج انفجاری است و گرچه انفجار آنها زیاد دوام نمی آورد ، قطعاً بهتر است تا زمانی که بخار از بین نرود از قوچ های آتشین خودداری کنید. اما وقتی این قوچهای گستاخانه از بالای دست پرواز نمی کنند ، موجوداتی خوش روح ، مثبت و بازیگوش هستند که از زندگی کامل لذت می برند. شما همیشه می توانید یک برج حمل را ببینید که در میدان ورزش عالی است ، سرعت خود را در بزرگراه زیاد می کند یا یک بازی مهمانی را برگزار می کند.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>