علامت زودیاک عقرب: ویژگی های شخصیتی و تاریخ علائم

[ad_1]

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

عقرب یکی از سو most تفاهم ترین نشانه های زودیاک است. عقرب به دلیل اشتیاق و قدرت باورنکردنی خود ، اغلب با نشانه آتش سوزی اشتباه گرفته می شود. در واقع ، عقرب یک نشانه آب است که قدرت خود را از قلمرو روحی و روانی می گیرد. مانند سایر علائم آب ، سرطان و ماهی ، عقرب بسیار بصیر و شهودی است.

آنچه این علامت آب را منحصر به فرد می کند ، نیش سمی متمایز آن است. عقرب مانند حیوان روح آسمانی خود ، عقرب ، در کمین نشسته و حداقل انتظار می رود ، اعتصاب می کند. زندگی برای این نشانه های محاسبه کننده آب ، یک بازی شطرنج است که به طور مرتب چندین مرحله جلوتر را می کشند تا یک مات نهایی را تنظیم کنند. این بدان معنا نیست که اهداف آنها لزوماً شرورانه است. عقرب ها به سادگی می دانند که چه می خواهند و نمی ترسند که سخت کار کنند و برای بدست آوردن آن بازی طولانی را انجام دهند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

آنها هرگز کارتهای خود را نشان نمی دهند و ماهیت معمایی آنها چیزی است که آنها را بسیار اغوا کننده و گمراه کننده می کند. عقرب نشانه ای است که بیشترین ارتباط را با رابطه جنسی دارد: قسمتی از بدن که عقرب اداره می کند ناحیه تناسلی است. رابطه جنسی فقط لذت این عقربهای نفسانی نیست. آنها همچنین خواهان نزدیکی جسمی ، اشراق معنوی و صمیمیت عاطفی جنسی هستند.

پلوتون ، سیاره ای که هم تخریب و هم تحول را اداره می کند ، عقرب را اداره می کند. در یک روز خوب ، انرژی عقرب جاه طلبانه و فریبنده است. با این حال ، در یک روز بد ، میل سایه دار عقرب با میل بی وقفه برای کنترل تقویت می شود. عقرب های تشنه قدرت باید به یاد داشته باشند که اگر توسط منافع خود کنترل شوند ، در معرض خطر مسمومیت خود قرار دارند. این علامت زمانی در بهترین حالت است که این شدت ذاتی در روابط عمیق و روحانی با دوستان و دوستداران اعمال شود. عقرب ها وقتی اعتماد به نفس دیگران را ایجاد می کنند ، همدلی ، عمق و تعهدی بی نظیر را نشان می دهند که حتی تاریک ترین قسمت های روان جادویی عقرب را روشن می کند.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>