علامت زودیاک قوس: ویژگی های شخصیتی و تاریخ علائم

[ad_1]

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

قوس (22 نوامبر – 21 دسامبر)

طاقی ها که توسط کماندار نشان داده می شوند ، همیشه در جستجوی دانش هستند. آخرین علامت آتش زودیاک ، قوس می تواند بسیاری از کارهای خود را مانند فلش های درخشان آغاز کند و ماجراهای جغرافیایی ، فکری و معنوی را دنبال کند. این کمانداران که توسط سرگرمی سرگرم شده اند ، می توانند در لشکرهای هیجان طلب در گوشه و کنار جهان رد شوند.

جای تعجب نیست که مشتری ، سیاره فراوانی ، معنویت و رشد ، بر قوس قوس حکمرانی می کند. Sagittarians با سفرهای زیادی که در زیر کمربند خود دارند ، داستان سرایان بسیار خوبی هستند و می توانند با قصه های نشاط آور و خنده های عفونی هر اتاق را روشن کنند. مغناطیسی بدون زحمت ، Sags با شوخ طبعی خود به راحتی دوستان و دوستداران را جذب می کند. آنها کمدین زودیاک هستند و تمام مکالمات خود را با شوخ طبعی و بدون صریح بودن مزخرف تزریق می کنند. در حالی که آنها کلمات خوب بی همتا هستند ، Sags باید به یاد داشته باشند که زبان تیز خود را کنترل کنند. اگرچه آنها چیزهای زیادی می دانند ، اما آنها نمی دانند همه چیز – و اگر آنها مراقب نباشند ، می توانند به عنوان متظاهر یا متکبر ظاهر شوند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

قوس یک نشانه قابل تغییر است ، به این معنی که با سازگاری و انعطاف پذیری همراه است. این کاملاً نشان دهنده تمایل ریشه دار کمانداران برای تغییر است. طاغوت ها برای اکتشاف به دنیا آمده اند و بسیار مهم است که این کمانداران بتوانند آزادانه پرسه بزنند. (قوس در ران ها فرمانروایی می کند ، بنابراین این کمانداران همیشه در حرکت هستند.) از نظر عاشقانه ، طالبان به دنبال یک خلبان می گردند: این عاشقان ماجراجو از هر مرزی رنج می برند ، بنابراین حرکت مداوم در هر رابطه سگ ضروری است. اگر آنقدر خوش شانس هستید که می توانید با یکی از این کمانداران ارتباط برقرار کنید ، حتماً دست و پنجه نرم کنید و گذرنامه خود را آماده کنید. با قوس همیشه یک سواری وحشی است.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>