عمارت خانواده رز از نهر شیت برای فروش است

[ad_1]

آیا 15 میلیون دلار خنک راحت می گذارید؟ بله ، من هم هستم ، اما این مانع من نیست که خیال پردازی در مورد داشتن La Belle Maison یا همان عمارت خانواده رز را داشته باشم. نهر شیت. این اقامتگاه باشکوه واقع در تورنتو ، انتاریو ، با قیمت بسیار زیاد 14،980،000 دلار (تقریباً 8 میلیون پوند) ، که توسط نماینده خورن ماردویان از شرکت Home Life Vision Realty ذکر شده است ، وارد بازار شد و این یک چشم انداز جالب است. در طول نهر شیتدر شش فصل ، ما فقط یک نگاه اجمالی در محل زندگی نه چندان فروتنانه می بینیم – یک بار در سریال برتر و سپس بار دوم در قسمت چهار فصل تعطیلات – بنابراین یک نگاه کامل به داخل یک درمان فوق العاده ای به نظر می رسد. اگر فقط Moira Rose می توانست یک تور شخصی به ما بدهد!

این خانه سه طبقه و با مساحت 24000 فوت مربع را فقط می توان کاخ نشین توصیف کرد ، دارای پله های لوکس مرمر ، تزئینات طلائی بسیار زیاد و سقف هایی با نقاشی دیواری با الهام از کلیسای سیستین است. در مجموع 12 اتاق خواب و 16 حمام در سراسر ملک پراکنده شده است ، علاوه بر یک سالن ورزشی کامل ، استخرهای داخلی و خارجی ، یک انبار شراب (متاسفانه شراب میوه ای از نوع Herb Ertlinger مجاز نیست) ، سینمای خانگی ، کتابخانه و شبیه ساز گلف ( ایده آل برای وسواس جانی رز در این ورزش). اوه ، و یک سالن ضیافت کامل نیز وجود دارد که می تواند تا 150 مهمان را در خود جای دهد ، که کاملاً مناسب خانواده های رز سالانه خانواده رز در روزهای گذشته است.

پیش از آن ، نگاهی دقیق تر به خانه مجلل Roses قبل از Rosebud-Motel بیندازید و آماده شوید تا با جزئیات نفیس نفس خود را بکشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>