عکسهای نمایش مد پاییز / زمستان 2021 ویکتوریا بکهام

[ad_1]

ویکتوریا بکهام نمایش مد خود را در پاییز / زمستان 2021 در گالری هایوارد لندن ، واقع در مرکز Southbank در روز شنبه ، 13 فوریه ارائه داد. بار.

رویکردی ستیزه جویانه به ویکتوریا بکهام در پاییز 2021 وجود دارد ، با موضوع در یک پالت از نیروی دریایی ، قرمز ، سیاه و سفید با لباس بزرگ و دکمه های سبک نظامی برجسته طلا. موضوع سودمندانه به منظور تکمیل نیاز ما به محافظت است ، در حالی که اشتیاق ما را برای راحتی راحت می کند – همانطور که در شلوارهای گشاد کیسه ای کاغذی و قطعات سیال تر که به سمت ظریف زن VB متصل می شود ، دیده می شود. صورتی های پررنگ و قرمز برجسته این مجموعه با پاستیل های خاموش به رنگ نارنجی و رژگونه ترکیب شده اند تا نرمی و لطافت بیشتری به آن اضافه کنند.

برای پاییز 2021 ، نام تجاری با ارائه لباس های خالص ، یقه های بهم ریخته ، چاپ های گل و رنگ های مختلف به بازی خود با دوگانگی ادامه می دهد. جزئیات الهام گرفته از دهه هفتاد مانند سجاف های روشن ، و طرح های الهام گرفته از دهه 90 مانند شلوارهای گشاد و بندهای اسپاگتی که به عنوان “نخ دندان” شناخته می شوند ، برای VB پاییز 2021 همچنان ادامه دارند – و قبلاً در مجموعه بهار 2021 این برند بود. تاکسیدوی کانادایی نیز برای پاییز / زمستان 2021 ظاهر شگفت انگیزی داشت و ما امیدواریم که این بدان معنی باشد که این برند با تولید قطعات بیشتری از جین اکولوژیکی رو به جلو آزمایش خواهد کرد.

پیش رو ، مجموعه پاییز / زمستان 2021 ویکتوریا بکهام را از نزدیک مشاهده کنید و نمایش مد را در بالا تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>