عکسهای همکاری Balenciaga Crocs 2.0 Spring 2022

[ad_1]

اگر فکر می کردید Balenciaga Platform Crocs سال 2017 خیلی غیرمنتظره است ، خود را برای آخرین همکاری مارک ها آماده کنید. این خانه مد لوکس به تازگی در مجموعه بهار 2022 خود ، با Balenciaga Crocs 2.0 ، مسدود کننده های محبوب ، این بار به صورت قاطرهای پاشنه دار و چکمه های بارانی تیز ، اولین مجموعه خود را به نمایش گذاشت. و در حالی که اینترنت به طور غیرمنتظره ای در مورد این مجموعه غوغا نمی کند ، باید اعتراف کنم ، من بسیار شیفته هستم. از این گذشته ، آن مسدودکننده های سکوی بلند به آسمان در پیش خرید به فروش رسیده اند.

من از کلاس پنجم Crocs نپوشیدم (و حتی پس از آن ، آنها را مانند استخر می پوشیدم) ، بنابراین هنوز نتوانسته ام که دوباره زنده شوم ، اما قاطرها توجه من را به خود جلب کرده است. مطمئناً ، آنها زشت هستند ، اما کفش های کتانی بابا و Birkenstocks نیز همین طور بودند ، تا اینکه جامعه دوباره آنها را خنک قلمداد کرد. من شخصاً کفش پاشنه دار سبز را به عنوان کفشی بی تاب برای تابستان تصور می کنم ، همراه با شلوار جین پاره شده و یک سه راهی گرافیکی ساده. من نمی دانم این مغز مد پس از همه گیری من است که صحبت می کند یا خیر ، اما آیا این نوع زیبا به نظر نمی رسد؟

نگرانی اصلی من در اینجا زیبایی نیست. عملی است Balenciaga موفق شد معقول ترین کفش را بسازد. . . اصلا معقول نیست! آیا وسواس با Crocs در این واقعیت نیست که آنها خیلی راحت لعنتی هستند ؟! از طرف دیگر ، چکمه های بارانی از مجموعه ، که من را به یاد یک بوت شکارچی Croc-ified می اندازد ، بسیار راحت به نظر می رسند و در واقع بسیار زیبا هستند. اما همه راحت باشید ، من هنوز آماده نیستم که Balenciaga Crocs را به سبد خریدم اضافه کنم. تا زمانی که همکاری برای خرید فراهم نباشد ، من برای بررسی دقیق عکس ها در حال مطالعه هستم. از نزدیک و عکسهای باند فرودگاه Crocs را برای خودتان بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>