عکسهای پرنسس دایانا با پسران دوست داشتنی

[ad_1]

پرنسس دیانا به خاطر مهربانی و عطوفت در کارهای خیرخواهانه اش مشهور بود – او در واقع اولین عضو خانواده سلطنتی بود که با فردی آلوده به HIV یا ایدز در تماس بود – و راه های مهربانانه اش به خانواده خودش نیز کشیده شد. این کاملاً مستند است که او و پرنس هری دوست داشتند یکدیگر را بگیرند ، اما این میزان حرکات شیرین او نسبت به پسرانش نبود. شاهزاده خانم فقید همچنین در حالی که هری جوان را در آغوش گرفته بود (عکس بالا) و در حین مسابقه چوگان با ویلیام تقریباً در دامان او نشسته بود ، عکس گرفت.

در آن زمان ، دیدن یک سلطان سلطنتی ارشد در بین مردم به دلیل قوانین نانوشته ملکه که باعث دلسردی چنین حرکاتی می شود ، یک هوای تازه داشت. (به یاد می آورید که شاهزاده ویلیام به دلیل خم شدن تا سطح شاهزاده جورج در بالکن کاخ باکینگهام مورد سرزنش قرار گرفت؟). همچنین گفته می شود که پرنسس دایانا اغلب به جای تنظیمات رسمی بیشتر مانند آنچه هنوز از خانواده سلطنتی می بینیم ، ژست های گاه به گاه را با فرزندان خود برای عکس های رسمی انتخاب می کند.

اما تعجب آور نیست که پرنسس خلق چنین مادری مهربان بود – او در مورد اهمیت بغل كردن در سال 1992 صحبت كرد و گفت: “بغل كردن هیچ عارضه جانبی مضر ندارد. اگر همه ما در اینكه فرزندانمان ارزشمند باشند نقش خود را بازی كنیم ، نتیجه فوق العاده خواهد بود. در هر خانوار احتمالی احتجاج کننده وجود دارد. ” شرط می بندیم که او بهترین آغوش ها را گرفت! برای تمام لحظات دوست داشتنی بین پرنسس دیانا و پسرانش ، شاهزاده های ویلیام و هری ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>