عکس خانوادگی روز جهانی زن مگان مارکل

[ad_1]

مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری در 7 مارس شامل چندین فاش شدن فک ، بسیاری دلخراش و دیگران هیجان انگیز بود. به عنوان بخشی از اخبار مثبت تر ، دوک و دوشس ساسکس اعلام کردند که دومین فرزند آینده آنها یک دختر بچه است که تابستان امسال ارائه می شود. هری با خوشحالی گفت: “حیرت انگیز است.”

به طور هم زمان ، روز بعد به مناسبت روز جهانی زن جشن گرفت و عکاس هری و مگان ، میسان هریمن ، با به اشتراک گذاشتن عکس جدیدی از تصویربرداری بارداری این زوج ، این مناسبت و اعلامیه هیجان انگیز را جشن گرفت. در تصویر ، مگان را می بینیم که یک لباس چاپ گرمسیری پوشیده و آرچی 1 ساله را در دست دارد ، در حالی که هری هر دو را از پشت بغل کرده است. “چه خبر شگفت انگیزی برای جشن گرفتن در روز جهانی زن!” میسان این عکس را در شبکه های اجتماعی زیرنویس کرد. “به دوستان من تبریک می گویم ، و به باشگاه #girldad H خوش آمدید.”

مگان و هری به مردم گفتند که در 14 فوریه در انتظار فرزند دوم خود بودند. همانطور که مگان در مصاحبه خود با اپرا گفت ، او اخیراً متحمل خسارات ویرانگری از جمله از دست دادن بارداری در سال گذشته شده است. او هنوز امیدوار است. “من خیلی غصه می خورم. منظورم این است که پدرم را از دست داده ام. نوزادی را از دست داده ام. تقریباً نامم را گم کرده ام. منظورم این است که هویت از بین رفته است. اما من هنوز ایستاده ام و امیدم برای مردم در فرار از این کار این است که بدانیم طرف دیگری نیز وجود دارد “، مگان گفت. “دانستن اینکه زندگی ارزش زیستن دارد.”

منبع تصویر: Misan Harriman

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>