عکس هایی از بون پیچیده بلا حدید را در کن مشاهده کنید

[ad_1]

به روز دوشنبه خوش آمدید که می خواهم سرم را به دور نان بلا حدید بپیچم. این مدل ناخواسته به چهره جشنواره فیلم کن امسال تبدیل شده است – جین پل گولتایر را پرطرفدار می کند و به دوست پسر رمز و راز خود اولین حضور در شبکه را می دهد – و آخرین حضور او کمتر از این تیتر زد. در سه طبقه با نمایش در 11 ژوئیه ، حدید یک لباس مجلسی اسکیاپارلی با یک گردن بند باز و یک گردنبند بیانیه ای طلایی ، شاخه ای و ریه پوشید. موهایش به همان ترازوی موها بود.

به سبک جنیفر یپز ، قسمتهای مختلف شامل قسمتهای مختلف کوچکی بود که تقریباً مانند یک نوار بافته شده اند. با این وجود ، دو قسمت صاف شده و باقی مانده بود تا بیرون بیایند و مانند ناز عروسک سینتیا از زیر نان آویزان شوند روگرات، به جز خیلی شیک. (بدون بی احترامی به سینتیا.) همچنین این اخلاق همان اخلاق را در پشت کفال به همراه داشت: تجارت در جلو ، مهمانی در عقب. مدل مو را از همه زوایای پیش رو مشاهده کنید و مطمئن باشید که در روز سه من سعی می کنید سرم را به دور آن بپیچم ، دوباره این مدل را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>