عکس های شاهزاده فیلیپ در طول سال ها

[ad_1]

قبل از اینکه شاهزاده خانم الیزابت ملکه الیزابت شود ، با شاهزاده خوش تیپ خارجی فیلیپ از یونان ازدواج کرد که اتفاقاً پسر عموی سوم او نیز بود. طبق بیوگرافی سالی بدل اسمیت با عنوان الیزابت ملکه، فیلیپ علی رغم اصل و نسب خود از یک پس زمینه پرآشوب بود. وی که در سال 1921 در جزیره کورفو متولد شد ، در سن 1 سالگی به همراه پدر و مادرش ، آلیس ماری و شاهزاده اندرو یونان به پاریس نقل مکان کرد. در 8 سالگی ، او برای مدرسه شبانه روزی به انگلیس می رفت. فیلیپ با زیبایی و اعتماد به نفس سخاوتمندانه ، با کمک خویشاوندان سلطنتی راهی انگلیس شد. بعداً از او برای صرف ناهار با خانواده سلطنتی دعوت شد و آن زمان بود که گفته می شود الیزابت عاشق او شده است. در طول جنگ جهانی دوم ، فیلیپ در مدیترانه و اقیانوس آرام خدمت می کرد ، و او و الیزابت نامه های دیگری نوشتند. در سال 1946 ، او به لندن بازگشت و به طور منظم از کاخ باکینگهام بازدید می کرد. در آن تابستان ، او یک ماه را در خانواده سلطنتی Balmoral Estate گذراند ، جایی که خواستگاری کرد. عروسی آنها در وست مینستر ابی در 20 نوامبر 1947.

شاهزاده فیلیپ در طول 74 سال ازدواج ، بیشتر آنها در زمان سلطنت الیزابت ، به عنوان شخص ملکه ثابت بود ، اگرچه گاهی اوقات کمی بحث برانگیزتر بود ، و باعث گافهای گاه به گاه غیر حساس می شد. اما وقتی او به خبرنگاران نقل قول ناراحت کننده ای برای دویدن نمی داد ، یا در کنار ملکه بود ، به عنوان حامی چندین خیریه کار می کرد ، یا در سالهای آخر زندگی خود ، از مسابقه کالسکه لذت می برد.

شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، در 99 سالگی در 9 آوریل 2021 درگذشت. به افتخار زندگی خارق العاده او ، ما به عکس های مورد علاقه خود و لحظات همسر ملکه نگاه می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>